Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 26-11-2004
Львів: Звернення податківців та працівників облдержадміністрації

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101477830.html

Прес-служба штабу Віктора Ющенка
конт. тел 8050 370 88 64

Податківці Львівщини пішли на страйк

Працівники Державної податкової адміністрації Львівської області висловили свою солідарність сотням тисяч громадян України, які беруть участь у всеукраїнському страйку, висловлюючи незгоду із оголошеними Центральною виборчою комісією результатами виборів Президента України. Жоден працівник, окрім керівників відділів ДПА, не вийшов на роботу. Усі працівники ДПА у Львівській області заявляють, що вони не вийдуть на роботу доки Віктор Ющенко не стане Президентом України.


Звернення до народу України колективу Державної податкової інспекції в Залізничному районі міста Львова

Ми колектив Державної податкової інспекції в Залізничному районі міста Львова у цей визначальний для України час заявляємо про підтримку Українського народу, який заявив протест щодо проведеної фальсифікації результатів виборів Президента України.
Заявляємо, що ми за чесні демократичні вибори, за правову українську державу з верховенством права, Конституції України згідно з якою носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповано державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу.

Народ України зробив свій вибір.
Захищаючи його в столиці України, десятках інших міст, на вулиці вийшли мільйони громадян.
Душею і серцем ми також разом з тими мільйонами громадян, які зараз перебувають тут та в інших містах, приймаючи участь у акціях громадської непокори.
На жаль, ми не можемо вийти з Вами на вулиці, оскільки є державними службовцями і не можемо брати участь у страйках та вчиняти дії, що перешкоджають нормальному функціонуванню державного органу, але ми з Тобою, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДЕ!!!
Звертаємось до працівників органів податкової служби України прислухатись до своєї громадянської совісті і веління серця та підтримати новообраного Народного Президента України – Віктора Ющенка.

Разом переможемо!!!


Всі працівники ДПІ у Залізничному районі міста Львова(89 чоловік)за виключенням тих, які знаходяться у лікарняній відпустці, котру вони взяли для того аби поїхати в Київ щоби підтримати Віктора Ющенка

Відкритий Лист
працівників структурних підрозділів та працівників апарату
Львівської обласної державної адміністрації

Ми, працівники структурних підрозділів та апарату Львівської обласної адміністрації, усвідомлюючи наслідки своїх дій та своєї бездіяльності в цю доленосну для нашої країни мить, не можемо залишитись осторонь тих процесів, що відбуваються сьогодні в Україні. Ми не можемо і не будемо залишатись байдужими до того понівечення людської гідності і невід’ємного природного права кожного, яке відбувається на наших очах в ці дні і є пов’язане із цинічним та брутальним плюндруванням однієї з найважливіших свобод – Свободи Вибору.

Висловлюючи свою беззастережну підтримку Віктору Андрійовичу Ющенку – Народному Президентові України, ми закликаємо всіх державних службовців Львівської обласної державної адміністрації відмовитись від „позиції еквілібриста”, твердо засвідчити свою позицію і тим самим зробити внесок у спільну справу всієї Української Нації – у справу утвердження Незалежності своєї Держави на чолі з обраним народом Президентом України – Віктором Андрійовичем Ющенком.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101477830.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua