Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 26-11-2004
Австрія: Заява українців

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101479096.html

Заява українців, що проживають в Австрії
Ми, українці, що проживаємо в Австрії, глибоко стурбовані політичною ситуацією, яка склалась в Україні навколо президентських виборів та фальсифікацією їх результатів Центральною виборчою комісією і прибічниками провладного кандидата. Багато хто з нас приймав участь у виборах і хоче захистити своє конституційне право на вільне волевиявлення та свій вибір на користь лідера опозиції Віктора Ющенка.
Ми висловлюємо повну недовіру ЦВК і засуджуємо дії антидемократичної, наскрізь корумпованої влади, яка не тільки не зуміла (чи не захотіла) забезпечити прозорі демократичні вибори в Україні, а й зараз робить все можливе, щоб попрати народне обурення і узаконити свого ставленика Президентом.
Ми вітаємо Віктора Ющенка і його прибічників з перемогою на виборах як кандидата від народу і підтримуємо його дії та методи, продиктовані ситуацією, на встановлення справедливості та захисту прав українських громадян.
Ми висловлюємо свою повну підтримку і солідарність з більшістю українського народу, яка організувала спротив діям злочинних елементів із владних структур і піднялась на відстоювання своїх громадянських прав, на захист свободи і демократії в Україні. Але агонізуюча влада не хоче прислухатися до вимоги більшості народу, якому вона заприсягалась вірно служити, і добровільно піти у відставку. Вона використовує старі добре перевірені совєтські методи, щоби де вдасться підкупити, а де й залякати людей, цих, за висловом провладного кандидата в Президенти, “козлів, що не дають нам спокійно жити”. Скільки ж можна терпіти таке знущання і зневагу над українцями з боку групки кримінальних елементів від влади!

Хоча ми не можемо безпосередньо прийняти участь у підтримці лідера опозиції на пост Президента України в Києві, ми душею і думками перебуваємо в Україні зі свідомою більшістю українського народу та обраним нею Президентом.
Ми також звертаємося до представництва України в Австрії із закликом висловити недовіру рішенням ЦВК і вимагати перегляду результатів ІІ-ого туру виборів Президета України з метою торжества справедливості, забезпечення свободи вибору як конституційного права громадян України; засудити дії керівництва правлячої влади як такої, що причетна до фальсифікації результатів виборів, і невиконання своїх обіцянок та прямих обов”язків перед українським народом!
Українська громада в Австрії (181 підпис)
Прийнято на мітингу 24 листопада 2004 року, м. Відень

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101479096.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua