Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 27-11-2004
Віктор Ющенко: Звернення з приводу Дня пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій
www.yuschenko.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101581274.html

27 листопада Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору та політичних репресій. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу. Вічна пам’ять нашим безневинно загиблим братам та сестрам!

Тепер ми знаємо, як і ким чинився злочин проти українського народу. В його основі були зло, неправда, знецінення людського життя, попрання гідності людей. Вони стали головним знаряддями в руках тоталітарного режиму. Ми всі маємо це пам’ятати, щоб трагедія ніколи не повернулась на нашу рідну землю!

Цього року роковини Голодомору Україна зустрічає не тільки із скорботою, а й з великою надією. Народ повстав на захист свого вибору, своєї честі, своєї свободи. Він більше не хоче жити у неправді, насильстві, приниженні, який йому нав’язує правлячий режим. Український народ розриває пута, викувані у минулому.

Якими б драматичними не були теперішні дні – перемога не за горами. Ця перемога належить не тільки нам і нашим дітям. Перемога України – це наш виконаний обов’язок перед полеглими.

Світла їм пам’ять!
Слава Україні!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101581274.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua