першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Майдан-ІНФОРМ: Оперета. "ГКЧП по-харківські"

додано: 27-11-2004 // // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101583568.html
Версія до друку // Редагувати // СтертиЗміст попередніх актів оперети:

Обласна влада узурпує місцеве самоврядування.

Кушнарьов закриває "опозиційні канали"

ГКЧП по Харківські

Харків. Продовження ГКЧП. Ситуація зі ЗМІ.

Hа Харківщині на користь В.Януковича сфальсифіковано близько 15% всіх голосів

Харків каже - ні ГКЧП

Громадянин Харкова звернувся в СБУ щодо антидержавних дій в Харкові

Кушнарьов вимагає в райрад Харківської області приєднання до Росії

Харків - "Нас багато і нас не роз"єднати!"Останній акт оперети:

На знак протесту проти рішення про закриття 7го каналу власники іншого харківського телеканалу "Фора" прийняли рішення про ретрансляцію 5го каналу. Раніше власник іншого телеканалу "Сімон" Олександр Давтян заявив, що в разі відключення 7го каналу, він надасть власний ефір журналістам.
Давтян, давній прихильник Кушнарьова, прокоментував рішення облради як "занадто емоційні" і припустив, що Кучшнарьова захлиснула мітингова стихія.

Мер Харкова Шумілкін, який сьогодні посміхається весь день як нова копійка і називає сьогодняшнє рішення міськради та події в Харкові найкращим днем для міста та самої ідеї місцевого самоврядування, не погодився з оцінкою Давтяна і відмовився коментувати дії облради інакше як незаконні.

Епілог:

Можемо напевно стверджувати, що ГКЧП по-харківські це не сплеск емоцій, або як влучно висловилися на місцевому інтернет-форумі "Кушнарев вкрай ёбнулся!", а частина заздалегідь спланованої спецоперації "Вибори 2004", в якій гр. Кушнарьов був одним з ключових гравців. І детальний розбір цієї спецоперації ФСБ+СДПУ(о) попереду. І будьте певні, Майдан про це напише так, що мало не покажеться!

додано: 27-11-2004 // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101583568.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) статті, на яку ви посилаєтся.

  ЦІКАВИНКИ :
Завантаження ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua