Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 28-11-2004
ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ САЙТУ "МАЙДАН".: "НІ КРОКУ НАЗАД!"

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101599992.html

На наших очах Віктор Ющенко може втратити перемогу, яку здобув український народ.

Надзвичайно тривожно було слухати вчорашній виступ В. Ющенка, який говорив про переголосування.

Сьогодні з'являється ще більш тривожна інформація про деталі перемовин, що відбулися учора, та про окремі положення постанови ВРУ від 27.11.04, передусім - про можливі переговори Ющенка з Януковичем.

Так, для нас найбільш негативним моментом є згода В. Ющенка зняти блокування головних установ (Кабміну, АП, ВР та інших) та залишити лише пікети.

Ми глибоко переконані, що жодної зайнятої на цей момент позиції віддавати не можна.

Ми глибоко переконані в тому, що добровільна відмова від головного способу тиску на уряд - повного блокування його роботи, призведе до затягування часу, втрати ініціативи та послаблення позицій народу у протистоянні з режимом.

Ми не маємо сумнівів, що будь-яку паузу чи будь-яке послаблення тиску буде сприйнято режимом як ознаку слабкості та відступу і буде використано режимом для підготовки реваншу.

Ми переконані, що режим не здатен на відкриті і конструктивні переговори, рівно як і чесне виконання будь-яких домовленостей.

Ми переконані, що завданням помаранчевої революції є не модифікація режиму, не введення до чинної влади представників опозиції і не досягнення компромісу між владою та опозицією, а повна зміна системи.

Ми усвідомлюємо, що цей унікальний шанс поставлено під загрозу.

Ми переконані, що політичні лідери опозиції не повинні йти на переговори та домовленості з фактично вже екс-можновладцями, окрім випадку, коли йдеться про умови капітуляції режиму.

Головною рушійною силою революції є не організовані політичні структури, а саме народ. І взагалі все найкраще у революції було зроблене саме народом, а не політиками.

Тому ми будемо добиватися негайного та безумовного звільнення з посад та взяття під варту ключових фігур, причетних до фальсифікації виборів та до брутального порушення законодавства під час виборчої кампанії:
- Януковича
- Тигіпка
- Ківалова
- Медведчука
- Васильєва
- Білоконя
- Льовочкіна
- Левенця
- Кірпи
- Голів більшості облдержадміністрацій та інших ключових порушників законодавства.

Разом з тим ми вважаємо за необхідне при визначенні ставлення до інших представників режиму враховувати ст.61 Конституції України, відповідно до якої юридична відповідальність носить індивідуальний характер та статті 40 та 48 Кримінального кодексу України, котрі надають можливість розглядати попередні правопорушення посадових осіб, що перейшли у вирішальний час на бік народу, як вчинені під примусом, а самих цих осіб - такими, котрі перестали бути суспільно небезпечними, що є підставами для звільнення від кримінальної відповідальності.

В суботу 28 листопада Олександр Мороз згадав, що рішення Верховної Ради про визнання результатів другого туру виборів недійсними відбулося у четверту річницю вікопомного виступу у Верховній Раді, де він оприлюднив так звані "плівки Мельниченко". Сайт "Майдан" щиро прагне побачити інаугурацію Віктора Ющенка до четвертої річниці НАШОГО виходу на "Майдан". Залишилося трохи більіше 20 днів.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101599992.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua