Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 28-11-2004
Альберт ®: Ми не втрачаємо Україну - ми надибуєймо себе у першу чергу
Вільний Форум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101607145.html

Дорогі друзі з західної частини нашої чарівної України!

За декілька годин тому по ТРК "ЕРА" почув жінку з Івано-Франківська, котра погодилась дуже емоційно. Тобто - вона ледь не плакала з приводу того, що нібито нічого не відбувається, і ми втрачаємо Україну!

ШАНОВНІ! Я ВАС ДУЖЕ, ДУЖЕ, ДУЖЕ ПРОШУ! Я ВАС БЛАГАЮ! НЕ ПАНІКУЙТЕ! ОСОБЛИВО - ПЕРЕДЧАСНО!

Будь ласка - не плачте, не вигадуйте собі, що хтось нас може розколоти! Ми не менш українці, чим ви є, запевняю вас! Я сам з Дніпра! І ми любимо Україну ніяк не менше! Справді! Ну - подумайте головою, що нам краще, дніпрянам? Бути могутнім містом в Україні, красивим, світським, поважним, як ми були до приходу Хама до влади прем'єра - чи втратити це заради ничого? Ви гадаєте - тут є повага до Росії? То ви мало тут були. До Росії мабуть тільки у Дніпрі і є - найбільша зневага й призирство. Хто хоче пересвідчитись - приїзджайте у Дніпро! А нагадаю - що це за один крок від Донецьку. Але й там попри те, що це є логовище Хама - також неодностайно усе, як я знаю. Брехня - що у Донбасі така одностайність - 97%! Брехня!

Я прошу вас! Не давайте нашім українським жінкам лити сльози, будь ласка! Та нам більше довіряйте, нарешті!!! Жоден свідомий чоловік ніколи не проголосував би за гвалтівника - ну подумайте!! І жоден, хто має серце - ніколи не зможе витримати жіночої сльози. То й що, що поки ми ще користуємося подеколи російською, особливо у побуті? Дурня! От приїзджайте до нас частіше у гості - то й самім стане цікаво, і нам користь. Я взагалі, не можу зараз отямитись: ТА ЗА ЯКОГО ЗЛОГО ГЕНІЯ СТАЛОСЯ, ЩО У НАС БУВ ТАКИЙ ХИБНИЙ ШТУЧНИЙ ОГИДНИЙ ВИГАДАНИЙ РОЗПОДІЛ???? ГЕТЬ І ЙОГО ІЗ ЗЕКОМ!

Але - усе змінюється, повірте!.. І це заслуга навіть не ВАЮ. Це спільна наша заслуга, що нарешті ми розуміємо те, що.. Та куди ж ми одне від одного подінемося, я вас питаю?

Ми не втрачаємо Україну - ми надибуєймо себе у першу чергу, пізнаємо свою свідому єдність - через пожежу полум'яних стрічок, котрими з'єднані українські серця.

Я є мешканцем Дніпропетровську, росіянином за народженням (ото ще той недолік - не лайтеся, напівукраїнцем за походженням і патріотом України за власним, нічим не обмеженим бажанням! То все про себе.

Якщо б ви тільки бачили, шановні - що відбувається у Дніпропетровську, у померанчовому зверху донизу Дніпрі! Вибачте - але вже зараз у нас дійсно є деяки питання з безпекою (чи то з небезпекою (жартую). для тих, хто голосував за Хама! 8) Бідолашні люди - вони не знають, що їм робити, бо ми, помаранчові усюди! Доводиться толмачити їм - що ми просто виборці, люди, співгородяни, що ніякої пожежі, то просто нас так багато! І ніхто нікого бити не буде - хоча ми й обурені! Так вже сталося - обурення таке, що будівля держадмінистрації ще стоїть тільки тому, що не було команди його знести - а ми ж народ дисциплінований, підпорядкований закону, як і наш кандидат, правда?!

Мітинги не счухають - а тільки ростуть, до того ж, люди постійно змінюються, день від дня інші. Усі заклики про розкол спрацювали тільки проти влади. Якщо хтось і щось говорив про розкол - то тільки не Дніпро! Ми - українське місто, запевняю вас. Ще потрібно виявити, де більше патріотів України живе - чи у Дніпрі, чи, наприклад, у Житомирі!

Хаму тут не тільки не вибачили сусідства з Донецьком - але маю думку, що врешті решт ми й їх приведемо до покори, якщо не схочуть порозуміння (то я пом'якшую свідомо!). Вони вже знають, чим закінчуються іграшки з Дніпром.

Як я знаю - до Луганська вже відряджена певна група "самоурядовців", для виводу самоуряду шляхом входу через вихід - вибачте за каламбур. І ніхто не розділить Україну - руки замалі.

Та - подумайте самі! Ну що може вдіяти зек проти банкіра? 8)) То тільки у свинячих російских дешевих фільмах можуть бути дива, котрих нема. А у нас - сувора (але зараз і навіть зворушлива) дійсність!

Більшість дніпрян попри усі тиски все ж таки, як встановлюється, голосувала за Віктора Андрійовича. Трохи відтяла голоси область - де гірше з інформованністю. Але попри все - ще й була фальсифікація, за однима даними 5% а за іншими навіть до 18 доходить!.. Про фантастичну для нашої Дніпропетровської області явку виборців - теж усе сказано вже. Тому - тепер і лунає кожен день: "Зека - геть", "Ющенко!"

Ще раз - заспокойтеся. Ми у Дніпрі не гірше за усіх знаємо, хто такий ВАЮ, декотрі навіть знають його особисто, бо ми ж були й зостались містом фінансів в Україні - обробником і концентрувачем валютних джерел! Подумайте самі - які тут могли б бути результати голосування. Дійсно - що за ВАЮ. Це ж не невиїздна хамлота , ВАЮ - поважна багатьма людина! До того ж - люди ТУТ обурені тою брехнею, котрою той недолугий покидьок намагався нас привабити на свій бік. Ну і дурень! Якщо б взагалі мовчав, та не намагався гадити у Дніпрі - може щось би й мав. А так - "Зека-геть!"

Слідкуймо просто уважно за подіями, підтримуємо одне одного, допомагаймо київському Майдану чим можна, та мітингуймо на місцях - і уперед, до нової, нарешті дійсно чарівної, цілісної, довгоочикуваної й дійсно нашої, такої бажаної, єдиної любої нами усіма України з нормальним президентом, Віктором Андрійовичем Ющенко, який є людиною, котра гідна очолити такий народ - саме такий, вищого гатунку!

Шануймося, брати та сестри!

Якщо б мені особисто сказали за ВАЮ проголосувати хоч ще три тури - нічого, я повторю - я буду узимку на площах, я не буду спати ночами ще місяць, два, три, я буду ще розтолмачувати, агітувати, зранку до вечора, дерти очі, різати правдою вуха!! Два рази повторив - не чули??? Ну, для глухих тоді...

Ющенко! Ющенко! Ющенко!

А Україну ані Хаму, ані будь-кому - Путіну-мутину, чи може ще кому, ми не віддамо! Запевняю вас! Будьте певні - не нервуйтеся. Але й не слабкішайте!! Бо - хтозна. Та тварюка хоч і програла вже - може ще щось вигадає. Хоча - як на мене, то вже з області фантастики - ненаукової, покидської фантастики. ВАЮ виграв не тільки вибори - він врятував нас від страху, від потвори, від зганьбованого життя у продовж майбутніх років, від жахливо пустої, як прірва, омани. Яка за те моя особиста подяка? Пошана.. І велика вдячність... Для мене він вже Президент - Президент в мойому житті!. Чого і вам усім бажаю.

Наскільки ж вигідно він, ВАЮ, вирізняється від отих Кучм, та .. інших невічей, котрі так і не будуть президентами. Та то вже не так важливо.

Та я ж напівмертвим на дільницю приповзу - щоб проголосувати за Ющенка - особливо після того, що бачу у своєму місті, у Кіїві, по всій Україні!

Ну так що - повторимо голосування?

Залюбки! Так - свідомі? Ющенко так? Тільки так!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101607145.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua