Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 28-11-2004
27.11. Добовий едіторіал: Дещо помічене, як неймовірно чудове

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101638012.html

Здається, десь сьогодні відбувся наслідок інформаційного прориву. Якісний наслідок від кількості різних джерел інформації.

Здається, з’явився величезний учбовий клас під відкритим небом по всій України. Ми всі значно збільшили кількість часу, присвячену сприйняттю та обробці потоків інформації, що ллється з усіх сторін.
Навчаємося думати про політику, навчаємося розуміти і оцінювати її для того, щоб здійснювати надалі контроль над владою, яку б не обрали (чи Ю., чи Я. . І не сприймати політику як хащі, в які лізти немає жодного сенсу. Не сприймати владу, як хазяїв, але як служителів.

Здається, є реальні результати всенародних роздумів та аналізів.

Цікаво, здається, навколо говорять про “народження нової нації”, Захід відверто здивований тим, що, як кажуть, “люди цієї країни навчилися себе відстоювати”, політики опозиційні і не дуже, аналітики і політологи говорять, що не очікували від них – від людей - подібних кроків, дій, згуртованості і т.д. Тобто, за психологією насправді самі собі дивуємося?

Здається, зрозуміли, що не Ю. або Я., але МИ! (Хоч Я. чи Ю. теж важливо).

Здається, раніше інформація про від’єднання східних територій для нас (тут “ми” це пересічні вуха і мізки) страшною, адже сприйнялася як факт, що буде або безпосередньо втілений, або розтягнутий у часі у всілякій політичній бридоті. Тут одразу заявки звідусіль: “Ну, ні так не можна”.

Здається, інтуїтивно відчули шлях виходу з становища у єдності українців, (без класичного сценарію поширення зомбо-інформації). Без єдності у виборі лідера (поки ).

Здається, події наперед натиждень передбачити ніхто не може (і останні часи не міг), ні професійні, ні пересічні принаймі їх не чути на все загал). Але ВСІ (в усіх транспортах, базарах і супер-мега-гіга маркетах) намагаються це робити (думати).

Здається, за пів лиш доби прийшло (без тлумачень лідера) розуміння про перевагу повільнішого, виснажливішого, складнішого, поможливості законного, але в результаті стабільнішого, всеоб’єднуючого і далекогляднішого способу дій.

ТОЧНО: завтра буде все знову по-новому до гори ногами, але вже НЕ буде ДРИЖАКІВ по спині. Щоб не було (хтоб не був), далі є напрямок для розвитку.
"Наша боротьба - це боротьба за розуміння та інформацію".

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101638012.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua