Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 30-11-2004
Ю. Кармазин, С. Міщенко: Звернення до працівників органів прокуратури України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101811736.html

Національний комітет протидії політичному тиску в органах прокуратури України

Звернення до працівників органів Прокуратури України

Шановні співвітчизники та колеги!

В цей доленосний для країни час у всіх чесних працівників органів прокуратури України вистачило громадської мужності і професійної порядності відкрито звернутись до всіх правоохоронних органів України та народу із заявами щодо небажання виконувати незаконні накази.

Цей рух невпинно поширюється у всіх регіонах України, внаслідок чого набуло розповсюдження фактів переслідування з боку політично заангажованого керівництва прокуратури цих працівників.

Працівники прокуратури виступають проти штучного розмежування України на схід та захід, проти сепаратизму, за дотримання Конституції України, вимоги якої ігнорує Генеральна Прокуратура України.

З метою правового захисту від репресій з боку окремих керівників прокуратури створено національний комітет протидії політичному тиску в органах прокуратури України.

Ми, члени національного комітету заявляємо, що будемо відстоювати всіма передбаченими діючим законодавством засобами кожного прокурорського працівника, який зайняв принципову позицію і на якого чиниться тиск.

Звертаємось до тих, хто не бажає виконувати незаконні накази і на кого чиниться тиск із політичних мотивів повідомляти про такі випадки комітет за телефонами: 8-066-240-99-22, 8-066-240-99-33.

Ми виступаємо за втілення в життя основного принципу демократичного суспільства – верховенство Закону.

Голова комітету
Народний депутат України
Державний радник юстиції
3-го класу Ю. Кармазин

Секретар комітету
Державний радник юстиції
3-го класу
С. Міщенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101811736.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua