Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 30-11-2004
Страйком Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка: Звернення до до посольств і дипломатичних представництв України за кордоном

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101823200.html

Звернення Страйкового комітету Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка до посольств і дипломатичних представництв України за кордоном

Студенти Страйкового комітету Інституту міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка висловлюють підтримку і приєднуються до Заяви українських дипломатів від 23.11.2004, яка стверджує, що “державу повинен очолити лідер, котрий має справжній мандат довіри українського народу і чий особистий моральний авторитет буде визначальним для утвердження авторитету і ролі України у світі”.

Студенти Страйкового комітету ІМВ закликають українських дипломатів, які підписали Заяву, дотримуватися взятих на себе зобов’язань і “не спостерігати мовчки за ситуацією, яка здатна поставити під сумнів демократичний розвиток України, звести нанівець багатолітні зусилля з повернення нашого народу в Європу та призвести до міжнародної ізоляції держави”.

Студенти Страйкового комітету ІМВ згодні з паном М.Лубківським, який говорить, що “...якщо Президентом України буде визнаний Віктор Ющенко, шлях України пролягатиме Європою” і підтримують слова Міністра закордонних справ К.Грищенка про необхідність “продовжувати в цих умовах самовіддану діяльність на дипломатичній службі”.

Студенти Страйкового комітету ІМВ закликають українських дипломатів, які ще не підписалися під Заявою, зробити це і засвідчити таким чином власну позицію, підтримати своїх колег та український народ.

Дане Звернення не має жодного відношення до офіційної позиції ректорату КНУ ім.Т.Шевченка, адміністрації Інституту міжнарордних відносин чи Студентської ради ІМВ.

Студенти Страйкового комітету ІМВ будуть вдячні за будь-яку допомогу, надану наметові №50 на Майдані Незалежності.

Фото: http://forum.userline.ru/myforum26104912/desc1_370247.htm

Координатори страйкового комітету
Корнєв Геннадій +38 050 356 84 22
Даниленко Сергій +38 067 444 37 81

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101823200.html




Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua