Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-12-2004
Сумський міський комітет СДПУ (о): Політична заява

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101862185.html

Політична заява Сумського міського комітету СДПУ (о) затверджена Постановою розширеного засідання комітету

від 29 листопада 2004 року

У зв’язку з гострою політичної кризою в Україні Сумський міський комітет СДПУ(о) вважає за необхідне заявити:

Вибори в Україні пройшли з масовими порушеннями виборчого законодавства, що спотворило волевиявлення українського народу. Чітко вимальовується перспектива розколу України на “захід” і “схід”. Ми рішуче виступаємо проти того, що державні чиновники високого рівня намагаються викликати ворожнечу серед українського народу. Саме тому ми заявляємо про безумовну повагу волі вибору наших співгромадян і виражаємо різке неприйняття позиції органів місцевого самоврядування м. Сум, які ігнорують думку мешканців.

Ми за єдину й вільну Україну. Саме тому ми засуджуємо вас тих делегатів Сумщини, що прийняли участь у з'їзді в м. Северодонецьк, на якому лунали сепаратистські заклики розділити Україну. Ми всі нащадки поколінь українців, які створювали промисловий комплекс Донбасу й Слобожанщини, будували комбінати в Прикарпатті й на Півдні України, разом, не ділячи на сторони світу цю країну. Наші батьки й діти під час Великої Вітчизняної війни рясно полили своєю кров'ю обидва береги Дніпра. I потім, відновлюючи зруйновану промисловість України, ділилися останнім шматком хліба і зі старими, дітьми, не запитуючи їхнього місця проживання й на якій мові вони говорять. Для доброти, милосердя й порядності українського народу не існує мовних бар'єрів. Бар'єри створюють безчесні політики, щоб нас роз'єднати й позбавити права на власну думку,

Мешканці м. Суми зробили свій вибір і зуміли його відстояти, залишаючись у мороз під виборчими дільницями, супроводжуючи протоколи від ділянок у територіальну комісію. Тому, якщо місцева влада, окремі депутати міськради, мер міста Суми не згодні з думкою своїх виборців, намагаються з нею боротися, то вони повинні добровільно скласти свої повноваження.

Ми за чесні й справедливі вибори. Ми вважаємо, що секретар обласного комітету СДПУ (о) Царенко О.М. і перший заступник секретаря обласного комітету Скляров О.П. керуючи й беручи участь у діях, спрямованих на придушення студентського руху за свої права в СНАУ, грубі порушення виборчого законодавства України, перешкоджання волевиявленню українських громадян, ганьблять репутацію соціал-демократів Сумщини, підривають імідж партії в очах наших співгромадян. Від імені Сумського міського комітету СДПУ (о) ми вимагаємо проведення позачергової партійної конференції Сумської обласної організації партії із обов'язковим внесенням до порядку денного питання про переобрання керівництва обласної організації.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101862185.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua