Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-12-2004
Д-р Зябєль: Ще є шанс?
листи на Майдан

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101864634.html

Любі наші представники у владі!

Кілька порад, поки ви ще представляєте нас у парламенті. Ми раді чути ваші виступи зі сцени на Майдані, так само як нам цікаво ходити за вами з Майдану до Ради і назад. Сподіваємося, це не буде тривати 40 років.

Щоб цього не сталося, підніміть нам настрій. Будьте з нами! До цього <a href="http://maidanua.org/static/mai/1101136363.html"> закликав у одному з послань </a> і "Майдан" - вийдіть до нас! Нехай Віктор Ющенко пройдеться нічним Києвом від Бесарабки до Майдан, потім до Банкової і через Лютеранську/Круглоуніверситетську знову до Бесарабки. Нехай Олександр Мороз піде на Бесарабку і збирає там продукти для наметового містечка. Нехай Анатолій Кінах поїде на помаранчевий мітинг у Донецьку. Нехай Анатолій Матвієнко поживе у наметах хоча б тиждень - хоч він учора заявив про готовність жити там місяцями.

Також, непогано було б мати план дій, про який будуть знати всі учасники, а не продовжувати "жувати соплі", в той час як друга сторона вже оговталась і впроваджує контрзаходи.

Під час розробки плану бажано НЕ прислухатися до порад людей, що не розуміються на ситуації - навіть якщо їхні хвамілії Квасневський і Солана.

План дуже корисна штука - не все ж людям бездумно смикатись з одного місця на інший, "на льоту" виправляючи прорахунки наших стратегів, як це було 30 листопада.

І ще одно - є сенс реагувати на ці зауваження ще дня зо три. Пізніше цього строку про все написано вище можна буде не перейматись - проср..вши чудову можливість, що її створив народ, нашим політичним лідерам потрібно буде починати готуватись до чогось іншого - наприклад до виборів-2006. Або 2008. Або зайнятись іншим видом діяльності.

Через те, що владу можна отримати лише рішучими і чітко спланованими діями народу, що вас підтримує, а не очікуванням чудес чи подарунків від ВР, ВС чи когось там ще.

Через те, що революція спочатку перемагає, а вже потім стає легітимною.

Необхідність принципа "легітимність спочатку" дуже зручно буде пояснювати останньому з тих сотень тисяч героїв, коли він залишиться перед сценою один.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101864634.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua