Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-12-2004
Віктор Ющенко: Звернення з нагоди 13-ї річниці референдуму про Незалежність
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101886555.html

Дорогі співвітчизники!

1 грудня – історична дата нашої історії. У цей день 13 років тому український народ на Референдумі задекларував свою волю мати власну Державу. Мільйонами голосів ми засвідчили цілому світові – від цього часу і до віку Україна буде незалежною єдиною суверенною країною. Ми, українські громадяни, заявили, що будемо самостійно творити свою долю, своє майбутнє.


Українці довели готовність до розбудови нашої Державності. Нас визнала світова спільнота, ми прийняли власну Конституцію, створили владні інституції, армію, грошову систему. Це наші надбання і ми вправі ними пишатися!


Проте, голосуючи за українську державність, народ мріяв не лише про зовнішні її атрибути. Громадяни розраховували, що державність принесе їм добробут, захищеність, повагу, впевненість у майбутньому. Ці надії досі не справдились з вини влади. Україна опинилась в руках непатріотичних безвідповідальних людей, які діють виключно у власних інтересах. Але не захист держави і народу виступили мільйони людей. Події, які відбуваються на тисячах майданів по всій країні свідчать – весь народ готовий захищати правду і справедливість.


Ми більше не населення і не електорат. Ми єдина українська нація, яка має спільні інтереси і здатна їх відстоювати. 1 грудня 1991 року ми створили свою державу і зараз виявляємо єдину волю зробити її заможною і вільною. Вірю – разом ми зробимо це для себе і для майбутніх поколінь.


Слава вам і слава Україні!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101886555.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua