Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-12-2004
Сайт "Майдан": Всі на боротьбу з мислевірусом сепаратизму

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101890853.html

Проект Кучми "ПіСУАР" серйозно налякав представників Франції та Німеччини, які тепер тиснуть на Ющенко з вимогами йти на поступки та домовлятися.

Схоже, цей проект був розрахований саме на Євросоюз, який не завжди розуміється на всіх деталях того, що відбувається в Україні.

<b>У зв"язку з цим, ми закликаємо всіх представників команди Ющенка постійно роз"яснювати емісарам та представникам урядів Євросоюзу, що загроза сепаратизму - це примара, що існує лише на рівні ПРИЗНАЧЕНОЇ КУЧМОЮ влади - на рівні представників держадміністрацій

Як показали останні події (фактична відмова губернаторів від сказаного на з"їзді в Северодонецьку) та рішення більшості обраних народом місцевих рад, на рівні ОБРАНОЇ НАРОДОМ влади ніякої загрози сепаратизму не існує.</b>

Тому ми звертаємось до всіх, від кого це залежить, роз"яснювати в інтерв"ю, коментарях та під час спілкування з представниками Євросоюзу той факт, що криза сепаратизму - це штучна лякалка, сконструйована цілком і повністю командою екс-президента Кучми, яка існує виключно завдяки губернаторам - представникам призначеної Кучмою адміністрації.

Ця загроза існує лише завдяки тому що Віктор Ющенко досі не вступив на посаду президента. За умови вступу на посаду Віктора Ющенка - загроза сепаратизму зникає.

Отже, ми звертаємося з проханням до чільних представників штабу Ющенка зробити заяви, спрямовані на західну аудиторію стосовно викладеного вище.

Також ми закликаємо їх під час переговорів з представниками Євросоюзу опиратся на власну оцінку ситуації та роз"яснювати всім сторонам переговорів реальний стан щодо "сепаратизму", а також враховувати в першу чергу інтереси народу, що вже другий тиждень поспіль приймає участь в акціях протесту.

Представники Євросоюзу також повинні враховувати, що поки вони боряться з загрозою регіональних конфліктів та сепаратизму, внаслідок такої боротьби та домовленостей і компромісів, утвориться значне громадське невдоволення, що призведе до "failed state", стану повної некерованості.

Загроза "failed state", на відміну від примари сепаратизму - цілком реальна.

На нашу думку, найкращим внеском Європи в покращення ситуації в Україні буде визнання В. Ющенка легітимним президентом України, чого бажає переважна більшість народу України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101890853.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua