Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 01-12-2004
Акадeмічна спільнота Львівського національного унівeрситeту: Звeрнeння до дeпутатів ВРУ

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101909332.html

ЗВЕРНЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ ЛЬВІВСЬКОГО
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
ДО ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ


Вельмишановний Володимире Михайловичу!

Дозвольте засвідчити Вам свою повагу й у Вашій особі звернутися до народних депутатів України. Академічна спільнота нашого Університету закликає Вас у найвідповідальніший момент новітньої історії нашого народу виправдати його сподівання та надії і продемонструвати високу культуру парламентаризму в ухваленні доленосних рішень. Громадяни України повірили у Вашу високу місію народних обранців і довірили Вам свій голос, делегували своє право на прийняття важливих політичних та законодавчих рішень.
У ці складні дні випробовування всього українського суспільства на здатність захистити найвищі демократичні цінності ми вимагаємо від Вас діяти винятково в інтересах народу, незалежно від Ваших особистих політичних вподобань чи економічно-фінансових інтересів. Ви не повинні зловживати і маніпулювати народним довір’ям, а захищати наші права і свободи. Просимо депутатів пам’ятати, що сьогодні кожна Ваша ухвала стає славною або ганебною сторінкою як в історії українського парламентаризму, так і в історії нашого народу. Наші і Ваші дії, вчинки та слова вже оцінює і оцінюватиме весь народ України, в тому числі й молодь -- наше майбутнє, наша надія.
Прислухаймося до їхніх голосів, якщо не маємо сили волі на політичні рішення в інтересах народу.

З глибокою повагою і сподіваннями на розуміння,
Ректор І.О.Вакарчук

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101909332.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua