Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 02-12-2004
Відкрите звернення сайту "МАЙДАН": СПРОТИВ ТРИВАЄ!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101942620.html

Відкрите звернення сайту "МАЙДАН": "ГРОМАДЯНСЬКИЙ СПРОТИВ ТРИВАЄ!"

1 грудня 2004 року, у річницю Референдуму про Незалежність України, відбувся другий тур перемовин Віктора Ющенка з Кучмою та Януковичем за посередництва достойних панів Х. Солани, А. Кваснєвського, В. Адамкуса, а також за участи Б. Гризлова.

За результатами тих перемовин Кучма зачитав текст домовленості з 7 пунктів ( http://pravda.com.ua/archive/2004/december/1/5.shtml ), що їх можна зхарактерезувати, як ще один дуже тривожний знак. Адже ті домовленості,-- то можливість для нахабної і підлої влади продовжити власне існування, тобто,-- продовжити страждання українського народу.

"Майдан" заявляє: йдучи на поступки Кучмі та Януковичу, Віктор Ющенко продовжує небезпечну тенденцію до втрати перемоги народу. І ми не можемо "спокійно та розважливо" споглядати ту тенденцію.

Ми нагадуємо: "Нас багато, і нас вам не приспати! Ми завжди на сторожі!"
Ми наполягаємо: "Вор должен сідєть в тюрьмє!"


Ми вважаємо, що порядок найближчих подальших дій політичної верхівки акції громадянського спротиву дій мусить бути такий:

1. У першу чергу мусить бути сформований та стати до щоденної важкої праці на благо українського народу новий уряд, уряд національної згоди, уряд національної довіри.

2. Акція на Майдані Незалежности, на майданах та площах усіх міст і сіл України має тривати. Учасники акції у Києві, їхні лідери, мають бути завжди готові миттєво відновити блокування урядових установ, якщо реалізація п. 1 буде загрожена, або унеможливлена режимом або його прихильниками у будь-який спосіб.

3. Лідери "помаранчової революції" мають забути про політреформу, допоки Україна не матиме леґітимного Президента. І не відволікати свій час та сили на теревені про ту реформу, що вони є улюбленою мантрою прихильників режиму Кучми-Януковча, їхньою улюбленою колисковою пісенькою. Не дамо себе заколисати!

4. Допоки уряд національної згоди не буде сформований,-- жодних розмов про зміни у Законі про вибори президента. До рішення Верховного Суду України,-- жодних кулуарних домовленостей про переголосування, чи повторні вибори!

5. Ні кроку назад! Громадський спротив має тривати,-- допоки фальсифікатори виборів не притягнуті до суду. Хто б не став Прем'єром, Президентом, тощо. Покарання злочинців,-- це запорука утвердження фундаментальних засад громадянського суспільства в Україні.

6. Україна у небезпеці! Громадянський спротив мусить тривати,-- допоки карні злочинці, сепаратисти-кучмісти Кушнарьов та його подєльники, не опиняться там, де вони вже три дні, як мають бути,-- у слідчому ізоляторі СБУ.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1101942620.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua