Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 04-12-2004
Віктор Лисицький: Постанова Верховного Суду України стабілізуватиме економіку держави.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102153513.html

Вчорашня Постанова Верховного Суду України, котрим скасовано підсумки 2-го туру виборів Президента України та на 26 грудня призначено повторне голосування безумовно справить потужній вплив на стабілізацію соціально-економічного розвитку нашої держави.
Чому?
1-ше. Весь Світ на власні очі побачив, що в Україні (виявляється!) насправді є судова гилка влади, котра намагається відповідати стандартам розвинутої демократичної держави. Принаймні, у критичні моменти розвитку держави судова влада обирає служіння правовій демократії, а не криміналократії. Для наших закордонних бізнес-партнерів, це дуже потужний і зрозумілий сигнал, що з Україною можна співпрацювати.
2-ге. Для наших бізнесменів та всіх економічно активних громадян це рішення говорить, що зрештою наша судова влада спроможна захистити права своїх громадян. Тобто: “Стоп корупції – відкрийте шлях переможній ході права”.
3-тє. Віктор Ющенко - наш Президент України. Сьогодні це є абсолютно зрозумілим. Така очевидність сама по собі є супер потужним фактором стабілізації соціально-економічного розвитку. Детальніше:
1. Віктор Ющенко є висококваліфікованим професіональним політиком, котрий чудово обізнаний у фундаментальних секторах державної політики – у фінансах та банківський діяльності;
2. Віктор Ющенко є успішний творець національної банківської системи та макроекономічної стабільності. Саме він врятував Україну від ганебного дефолту у році 2000;
3. Віктор Ющенко є лідер нації, котрий вміє на добровільних засадах згуртовувати найкращих професіоналів для розв’язання найскладніших проблем.


З повагою................................................Віктор Лисицький,
Екс-Урядовий секретар Кабміну України,
Екс-керівник групи радників Голови Національного банку України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102153513.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua