Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 05-12-2004
NeZar: Потворне голосування
www.kuchmizm.info

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102208422.html

Отже, все вирішено. Отже, третій тур. Знову вибори, голосування. І – за доброю мукачівською традицією – знову фальсифікації. Ми не живемо поки в Європі, і скільки б Солана з Кваснєвським не переконували Кучму, ми знаємо, в нього в одно вухо заходить, з іншого вилітає.
Машина масштабної фальсифікації нікуди не поділась. Наскільки я розумію, переголосування відбудеться на умовах другого туру. Таким чином, дільничні комісії залишаються в своєму добре спрацьованому складі. Ці люди вже порушили кримінальний кодекс, і не має сумніву, що вони це зроблять повторно.
Отже, на чому базувалася система фальсифікацій? Вона має два крила. Перше – це повна інформованість про поточну кількість голосів і про теперішній результат. Не можемо недооцінювати противника. На базі органів виконавчої влади створено сітку, на дільниці призначаються так звані „куратори”, котрі й відповідали за інформування. З однією з них я спілкувався особисто.
Дівчина працює в органах виконавчої влади. Вона була присутня на дільниці, щоправда не зрозуміло, в якому статусі. Кожні 15 хвилин вона надавала телефонувала в обласний штаб Януковича і надавала інформацію щодо явки виборців та поточних результатів. Причому це робилося на 15 хвилин раніше, аніж подача аналогічної інформації офіційним шляхом в ТВК.
Вже відкрита кримінальна справа по факту проникнення в інформаційну систему виборів Президента. Але навіть це – не обов’язково. Маючи мережу таких „кураторів”, створити інформаційну систему, котра працюватиме в реальному часі нескладно.
Таким чином, центральний штаб, очолюваний Клюєвим, мав базу для маніпуляцій і фальсифікацій. Якщо вірити записам, оприлюдненим на www.pravda.com.ua, вони могли намалювати все, що завгодно, особливо якщо вірити інформації про те, що в них були печатки всіх 225 територіальних виборчих комісій.
Друге крило – створення виборчих дільниць, на котрих працюють „всі свої”. Це і банальне вигнання ющенківців з дільниць, починаючи з представників преси і закінчуючи членами комісій. Однак наголосимо, що така практика „виносу з дільниць” була розповсюдженою, але не загальною. На багатьох дільницях працювали свої „ющенківці”. Ті, прийшовши зранку на дільницю, більше там не з’являлися.
Вкупі з явно зрадницькою поведінкою донецького штабу Ющенка, на роботу, чи точніше – на саботаж і дворушництво котрого вже звертав увагу Майдан, ця система дала можливість намалювати Януковичу 96 відсотків голосів по Донецькій області.
Вся ця система жива до цих пір, добре змащена і готова діяти.

Якщо вже маємо отой третій тур, то основним нашим спільним завданням є недопущення тої картини, котру ми бачили в турі другому. Треба проаналізувати помилки і виправити їх. Громадянину Ющенку і його команді хотілося б нагадати: того, що сила народу – без лапок – знаходиться зараз на вашій стороні, недостатньо для перемоги. Цю силу треба прикласти в потрібному місці, направити її в правильне русло. З такими ж проводирями, які працюють в донецькому штабі діла не буде – вже краще координуватися з Сусаніним. В Донецьку і області робота повинна бути організована за київським зразком – на ділянках багато наших, всі безоплатно (безоплатність = чесність), наші мобільні групи юридичної, й на крайній випадок – силової підтримки. Якщо така схема не буде задіяна, переможність третього туру буде знаходитися під питанням.

Окрім того, до нагальних питань відноситься руйнування цієї виконавчої системи. Місцева виконавча влада буде виконувати все, що скажуть з центру. Можливо, вдалося б змінити ситуацію і нагадати службовцям про Закон, якщо таки відправити в відставку Януковича і його кабінет. Тут власне і потрібен тиск народних мас, особливо на збанкрутілого гаранта Кучму. Якщо Юля Тимошенко обіцяє блокувати його на дачі – що ж, треба блокувати. Просто цей персонаж все остаточно переступив межу. Призначати відставленого прем’єра виконуючим обов’язки – це просто плювок в обличчя.

Тобто, за умови, що не зміниться середовище, в котрому відбуватиметься третій тур, не зміниться і результат. Зараз першочерговими є прийняття змін до Закону про вибори Президента. Однак як тільки починає щось вирішуватися, одразу в повітрі лунає чарівне слово „політреформа”, і всі домовленості розпадаються. Дивний звір ця політ реформа, скільки вже об неї гуль набито – аж ні, вічно знайдуться бажаючі згадати про неї в невідповідний момент.
Політ реформа... Як Олександр Олександрович не розуміє простої речі: президенту Ющенку доведеться вичищати стайні він того гною, що зібрався тут за десятиліття. При цьому Мороз хоче позбавити Ющенка лопати – тобто, повноважень Президента. Голою жменею таку купу не розкидаєш, як би не старався. З 2006 року – будь ласка, без проблем. Політреформа, проведена зараз – це злочин проти народного вибору, це неможливість Ющенка реалізувати свою передвиборчу програму. Тим більше при такому парламенті, в котрому кожного дня інша більшість.
Більш того, парламентаріям стало глузду закрити сесію до 14-го грудня, а лідерам опозиції не стало снаги скоординувати народ так, щоби жоден народний обранець не був пущений додому, поки не виконає свого обов’язку.

Ці вибори показали реальну силу народу і його велич. Вибір вже зроблено – це свобода і гідність кожного з нас. Цю силу вже не зупинити – але все ще можна розміняти на мідяки. Тому досить ейфорії, досить салютів та концертів. Пора лідерам взятися до своєї роботи - координації дій та скерування потужностей. Зараз ви не маєте права на невірну дорогу. Народ дав вам свою Силу, і якщо ви не виправдаєте довіри – він вас знищить так само, як і породив.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/001328.html#more

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102208422.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua