Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 06-12-2004
Моршинська народна дружина: Звернення до В.Ющенка, О.Мороза, а також до чесних комуністів України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102324510.html

<p align="Center">
<b>
КОМІТЕТ
національного порятунку України
Моршинська народна дружина

ЗВЕРНЕННЯ
до В.Ющенка, О.Мороза, а також до чесних комуністів України</b></p>

<p align="justify">21 листопада 2004 р.Б. народ України здійснив своє волевиявлення. Безстроковою акцією громадянського протесту народ захищає свій вибір від брутальної фальсифікації. Всенародною перемогою є доленосне для України рішення Верховного Суду про скасування сфальсифікованих постанов ЦВК та призначення повторного голосування на 26 грудня.

<b> Вікторе Андрійовичу! </b> Всі політики – люди. А всім людям притаманні сумніви, втома, помилки, непорозуміння, - такими створив нас Господь. Але такі риси не притаманні українському народу, українській нації, яка народилася і утверджується в ці дні. Кращі представники народу України безпосередньо на Майдані Незалежності демонструють послідовність, невтомність, політичну мудрість, толерантність і взаєморозуміння. Ми, <b>український народ</b>, вчора побороли фальсифікторів і сьогодні стверджуємо: <b>26 грудня Ви, Віктор Ющенко, станете Президентом держави Україна.</b> Тому закликаємо: воля і підтримка Майдану Незалежності, всього народу України є запорукою Вашої незламності, зобов’язує Вас будь-які переговори вести з позиції найсильнішого, з позиції безсумнівного переможця президентських перегонів.

<b>Олександре Олександровичу!</b> Ми вдячні Вам, всім членам і прихильникам Соціалістичної партії за те, що вони на Ваш заклик 21 листопада підтримали В.Ющенка. Ми вдячні Вам за спільну боротьбу проти фальсифікації результатів другого туру голосування. І нам буде дуже прикро, якщо перемога В.Ющенка 26 грудня відбудеться без участі Вас і Вашого електорату. Ми віримо у Вашу порядність, благородність Ваших вчинків і намірів, політичну мудрість. Ви – не Симоненко, і ні за яких обставин, навіть мимовільно, не будете підігравати злочинному режиму Кучми. Ми просимо, щоби Ви були з народом і свято віримо в нашу спільну з Вами перемогу.

На жаль, нам вже немає про що говорити з П.Симоненком. Він і очолювана ним фракція остаточно зняли маску “косметичної” опозиції і показали своє справжне обличчя тіньових прислужників Кучми. Тому ми звертаємося <b>безпосередньо до всіх чесних комуністів та прихильників комуністичних ідеалів</b>, а в першу чергу до ветеранів праці і ветеранів війни, пенсіонерів. <b>Ми поважаємо Ваші погляди</b>. Тому нам боляче бачити, як П.Симоненко і йому подібні політикани перетворюють на фарс Ваші світлі ідеали справедливості і суспільної гармонії. За останні 12 днів Ви мали змогу переконатися, якою є справжня воля українського народу і як її паплюжить П.Симоненко та його фракція. Тому закликаємо всіх чесних комуністів: не відчужуйтесь від народу України, будьте з народом у цей визначальний для України час!

<b>Бандитам народ не здолати!
Разом – переможемо!</b>

Підтримано 05.12.2004. одноголосно мітингом жителів м.Моршин Львівської області
</p>

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102324510.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua