Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 06-12-2004
Віктор Ющенко: Привітання з Днем Збройних сил України
www.yuschenko.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102327974.html

До солдат, офіцерів і генералів,

до всіх, хто служить у Збройних Силах України

Вітаю з Днем Збройних Сил усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Вірю, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу.

Свято нагадує про присягу на вірність Україні і її народові, яку тринадцять років тому у цей день прийняли перші українські військові частини. Це нагадування особливо важливе саме тепер, коли ваші брати і сестри стали на захист своїх прав, на захист свободи і справедливості. Мільйони українців мирно протестують проти злочинної фальсифікації виборів, скоєної владою. Нашу правоту підтвердив Верховний Суд. Фальсифікацію виборів засудила Верховна Рада. Протести тривають і триватимуть доти, доки не буде поставлений заслін шахрайству, адміністративному тиску, брехні на телеканалах. Право на демонстрації, пікетування і страйки гарантоване нам Конституцією.

Як громадянин України, як офіцер запасу, я гордий тим, що Збройні Сили зберегли вірність присязі і не дали себе втягнути у війну проти власного народу. Тисячі і тисячі чесних солдат, офіцерів і генералів, десятки військових частин заявили про свою солідарність з всенародним протестом, про відмову виконувати злочинні накази, хто б їх не віддавав. Завдяки честі і мужності людей у погонах силовий варіант в Україні досі не відбувся. Армія – з народом! Уклін вам за мужність і вірність присязі, дорогі українські віськові!

Я переконаний, що в будь-якій ситуації Збройні Сили України надійно захистять територіальну цілісність України, не допустять появи іноземних військ на нашій землі. З нинішніх випробувань народ і країна вийдуть оновленими і зміцнілими. Ми змінимо наше життя, утвердимо у ньому добробут і справедливість для всіх. Чесна влада забезпечить Збройні Сили всім необхідним для виконання їх завдань, гідний соціальний статус військовослужбовців буде забезпечений.

Бажаю всім солдатам, офіцерам і генералам мужності, сил і здоров’я, добра у родинах. Бажаю всім нам миру і спокою на всій українській землі.

Слава вам і слава Україні!

Віктор Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102327974.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua