Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 06-12-2004
Людмила Мезенко: Московський «проффесор» у емігрантській пресі ставить діагноз Ющенкові

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102360868.html

Останнім часом у російськомовному Інтернеті поширюються чутки про те, що Ющенко нібито хворий на проказу (лєпра). Навіщо це робиться, пояснювати не треба. ОБС-технодогії були добре відпрацьовані ще в радянські часи.

Попри те, що будь-яка нормальна людина розуміє, що такий діагноз ставиться або виключається за допомогою звичайного мікроскопу у досить короткий термін, що австрійські лікарі не стали б замовчувати цей факт, якби результати аналізів дали хоч якийсь привід для сумнівів, людей неграмотних цими чутками можна відвернути не тільки від самого Ющенка, але й від участі у третьому турі виборів.

Звідки ж ці чутки? Де стирчать вуха замовника, зрозуміло й так. Я можу назвати одне з джерел дезінформації – форуми на російських сайтах.. Ще одне джерело – це емігрантська преса. Зокрема, торонтська газета «ГазетаПлюс» (www.RadioPlus.ca), яка опублікувала інтерв’ю з анонимним московським “проффесором” від медицини. Цей добродій, який поставив Ющенкові діагноз на підставі вивчення... фотографій у газетах, закликає лікарів усього світу(!) ізолювати не тільки Ющенка, але й усіх, хто з ним спілкувався (зокрема Валенсу і Януковіча), доки “незалежні лікарі” не встановлять, чи дійсно Ющенко хворий.

Зрозуміло, що газету, яка поширюється тільки у Торонто, лікарі усього світу не читатимуть. Зате з цим опусом вже ознайомились читачі з понад 150000-ної російськомовної громади у Торонто (це найбільша у Канаді російськомовна громада). Неважко здогадатися, що серед 2539 людей, які в Торонто голосували за Ющенко у другому турі (за Януковіча – 76), були й російськомовні. Неважко здогадатися, що російськомовні емігранти спілкуються і з канадськими українцями (а їх у Канаді понад 1 млн.). Неважко здогадатися, що через деякий час тему хвороби Ющенко підхоплять й більш “солідні” видання – вже з посиланням на закордонну пресу.

Передвиборна агітація почалася?

Людмила Мезенко, Торонто

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102360868.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua