Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 07-12-2004
Віктор Ющенко: Звернення до громадян з приводу Дня місцевого самоврядування
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102404511.html

Дорогі співвітчизники!


Шановна українська громадо!


Щиро вітаю всіх із Днем місцевого самоврядування. Нам сьогодні дуже важливо пам’ятати про ключову роль цієї інституції у розвитку демократії та народного самоуправління, окреслити шляхи її зміцнення та подальшого розвитку.


Місцева влада найбільш наближена до людей. Саме на ній лежить відповідальність за нормальну життєдіяльність тисяч і тисяч наших міст і сіл. Зі своїми проблемами, болями, труднощами люди йдуть насамперед до своїх міських та селищних рад. Саме там, на місцях, формується ставлення людини до влади і держави. Я складаю щиру вдячність міським і сільським головам, депутатам всіх рівнів за чесне служіння країні і своїм виборцям!


Знаю – робити це не легко. Надто малі ще права територіальних громад. Їм дуже важко розпоряджатися власними доходами, землею, комунальною власністю. Вкрай обмежені можливості місцевих бюджетів. Незадовільним є соціальний і правовий захист депутатів і голів місцевих рад. Зміцнення місцевого самоврядування, розмежування його повноважень з державною владою – наріжний камінь політичної реформи, за яку виступає моя команда. Ми обов’язково здійснимо її!


Тепер Україна переживає нелегкі випробування. Ми разом маємо працювати на мир і порозуміння, на збереження соціально-економічної стабільності у державі. У цій роботі я і мої побратими відчуваємо щоденну підтримку від органів місцевої влади. Я пишаюсь всіма, радами і депутатами, які відмовились від участі у сепаратистських зібраннях, які затіяла збанкрутіла влада. Ви стали на бік народу, а він хоче бачити Україну єдиною і неподільною!


26 грудня ми будемо складати найбільш відповідальний іспит. Впевнений – органи місцевого самоврядування зроблять все можливе, щоб голосування пройшло чесно і прозоро. Ми разом станемо на сторожі прав народу, який прагне вільно зробити свій вибір.


Ми хочемо змін у житті людей і громад – і зміни будуть!


Щастя всім і віри у велике майбутнє України!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102404511.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua