Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 09-12-2004
ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ САЙТУ "МАЙДАН": Ми йдем вперед, над нами сонце сяє!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102626053.html

Ще місяць тому наша місія здавалося неможливою як для нас, українців, так і для наших сусідів по планеті Земля.

Але нація, що так вибухово, потужно, впевненно, відкрито – і мирно – може сказати “Ні – брехні! Ні – системі!” – це нація свободи та громадянського суспільства, що може відстоювати свої права тепер і завжди.

Більшість з тих, хто стояв на Майдані, хто йшов на мітинги - і хто тихенько співчував Помаранчовій Революції біля телевізора, знають - це на тільки можливо, але це реальність!

Ми можемо перемогти, ми мусимо перемогти і ми переможемо! Як?

Сайт "Майдан" звертається до усіх прихильників свободи та демократії, до активістів та симпатиків Помаранчевої Революції стати на захист її досягнень і ділом довести, що свобода є найвищим нашим устремлінням, що єдність українського народу та рівність усіх перед Законом -- то є і завжди буде нормою нашого суспільного життя.

26 грудня 2004 року ми мусимо формально утвердити зелене світло ідеалам свободи та демократії в Україні. Ми мусимо підтвердити: Україна єдина; українська політична нація існує – ніхто, ніщо, і ніколи її не знищить; український нарід є сувереном в Україні.

Революція ще не закінчилася -- вона вступає в свою останню стадію. Романтичне піднесення не зникає -- енергія спрямовується у роботу.

Ми закликаємо всіх громадян України стати до лав Помаранчевого Громадянського Ополчення, щоб через вибори Президента допомогти утвердження свободи і народовладдя у нашому домі. Ми закликаємо до повної мобілізації для оборони людських та громадянських прав кожного з нас. Ми закликаємо до тотальної мобілізації за для оборони людських та громадянських прав кожного члена нашої спільноти.

Хто сильний духом і впевнений,-- ставай членом виборчої комісії від Ющенка або спостерігачем від Ющенка.

Хто має хист до спілкування з людьми -- ставай агітатором. Пам’ятай, не обов’язково послуговуватися сумнівними технологіями -- досить просто розповідати правду. Донеси часточку Майдану до свого співрозмовника! Жоден голос не мусить загубитися!

Хто має світлу голову та пильне око -- збирай інформацію про порушення виборчого законодавства, про антизаконні або антиконституційні дії центральної або місцевої влади та оприлюднюй їх. Сайт Майдан завжди у цьому допоможе!

Кожен з нас має зайняти свою наступальну позицію і знати свій маневр у завершенні боротьби за нашу свободу.

Ми є і ми будемо завжди. Ми знаємо ціну свободи – нашої свободи -- і ми нікому, і ні за що не віддамо. Ми здолали страх, ми здолали споконвічну парадигму: "моя хата з краю". І ми здолаємо будь-кого, хто зазіхне на нашу свободу, на наш нарід, на нашу Україну.

Помаранчова Революція триває! Свободу не спинити! Разом -- до перемоги тепер і назавжди!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102626053.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua