Майдан / Новини / Статті Карта Майдану

додано: 10-12-2004
Дайджест листів: Листи на Майдан за 9.12.2004 р.Б.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102637206.html

Шановна українська громадо!

Дякуємо вам за ваші запитання і пропозиції. Разом переможемо! Але про все по порядку.

З Одеси знову надходять різні сигнали, як тривожні - про те, що пан Ківалов а.к.а. Підрахуй саботуватиме вибори в регіоні через своїх людей – так і більш позитивні: «В Одессе народ хоть и боится власть, но если с Киева пойдет хоть какая - то волна, то народ поддержит. Хотя б упоминание о том, что заслуги нашего мера и губернатора не пройдут для них безнаказано”. Що хочеться сказати з цього приводу: Ваше майбутнє – у ваших руках. Для початку прийдіть у суботу на оцю ось акцію і всім одеситам розішліть лінк про неї - http://maidan.org.ua/static/news/1102591165.html .

Є і поради. Штабам Ющенка і активістам громадянського спротиву варто почитати оцю ось довідочку про антиющенківські мислевіруси і подумати над нею – знаємо, що в декого адекватна контрагітація пропаганді агонізуючої влдаи вже є. Так поділіться нею з іншими!

Кияни просять правдиві телеканали не тільки висвітлювати події у Києві, але й давати більше інфи про акції прихильників Юща в регіонах. «Майдан» теж приєднується і вимагає.

Їх нрави. Новини з Бердянська – як дорослі дяді і тьоті гуртом знущалися над двома школярками, які мали помарaнчеві стрічечки на сумках. Подивилися канал, який чомусь називається «Україна», і вперёд – дави американскую мразь!

І насправді цих людей шкода – ось самі прогляньте п’ятихвилинку ненависті на ОРТ. Це ще квіточки в порівнянні з продукцією каналу, який чомусь називається “Україна”. І недарма нам продовжують надходити листи з засудженням політики “журналіста” Лєонтьєва. Никто не забыт, господа телевизионные брехуны, и ничто не забыто.

Нас питають, xто виконує пісню «Я – патріот», яка часто звучить на Майдані? Спрашували – одвічаєм. Пісню «Я – патріот» виконує Леся Горова, пісню «Час прийшов» - гурт «Dе Шифер”, пісню “Разом нас багато” самі знаєте хто, а також рекомендуємо послухати революційну пісню “El pueblo unido jamas sera vecido” (“Коли народ єдиний, він є незборимий”), з приспіву якої, власне, і народилося одне з найпрограмніших гасел помаранчевої революції.

Але на цьому запитання не закінчуються. Ось, приміром, люди цікавляться, куди нести ліки для тих, хто стояв на Майдані. Відповідаємо: несіть їх в Український дім (колишній Музей Леніна), там питайте відповідального за медичну службу і віддавайте йому. Поітм поцікавтесь, що їм там ще треба – якщо треба – розкажіть знайомим і напишіть нам. А ми повісимо.

Ще одне запитання – як голосувати інвалідам 2-ої групи з травмами опорно-рухового апарату у зв’язку з новим виборчим законодавством? На жаль, не усвідомлюючи суті проблеми, черговим новинарям важко відповісти на цей пост. Можливо, спробуйте долучитися до агітації ваших знайомих, які ще не визначилися, за кого голосувати, і виконайте свій громадянський обов’язок таким чином. Можливо, хай ваші рідні спробують умовити членів комісії прийти до вас у гості. Хай сміливо апелюють до членів ДВК і спостерігачів – до такої мужньої людини, як ви, гріх не завітати з пересувною скринькою.

Показовим є лист із Сум, де з боку «донецької» влади знову посилився тиск на студентів і депутатів міськради: «Они объявили всем нам войну. Ох, зря! Ведь мы даже не станем зубы выбивать особо кусучим, а просто плюнем в их сторону. А если плюнет весь народ, то мало не покажется - утонут ведь к чертовой матери...” Саме так, любі друзі. Мирним поступовим нестримним всенародним натиском зметемо недолугих бюрократів з насиджених місць у залу суду!

А щоб це сталося, треба гарненько попрацювати. А працювати – це втягує, це прекрасно, весело і корисно. Нам приємно, що в нас питають, до кого з керівництва “Громадянської опозиції” треба звернутися, щоб створити осередок. Але, дорогі друзі, я глибоко переконаний : ) - не треба ні до кого звертатися, бо громадянська опозиція – це не партія. Це ми з вами, і нам треба просто продовжувати працювати. А щодо керівництва, то зайдіть сюди і почитайте там про засадничу концепцію “Майдану”, зокрема про Принцип колективного лідерства, і розбудовуйте свою структуру за цими принципами. Удачі вам!

НАШИ ЦЕЛИ ЯСНЫ, ЗАДАЧИ ОПРЕДЕЛЕНЫ. ЗА РАБОТУ, ГОСПОДА- ТОВАРИЩИ!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102637206.html


Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах та розділі "Статті", можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини чи статті, на яку ви посилаєтся.

Ми також вітаємо коментарі, доповнення та виправлення до текстів новин від всіх свідків подій, що згадуються в новинах. Пишіть на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини. Всі цікаві коментарі будуть оприлюднені.


 
Перша Сторінка / Останні Новини / Питання та Відповіді про Майдан / Статті / Народні Новини / Листи На Майдан / Майдан-ЗахідМайдан-ВостокПраво / Бібліотека / Досьє / Фотоархів / Заяви та Звернення / Культура / Економіка / Наша Історія / Філософія, Релігія, Духовність / Діаспора / Голодомор / Преса / Україна-Росія / Гумор / Без правил / Оголошення / Технічна Допомога / Архіви Майдану / Розробки / Мова / Вільний Форум


Українська банерна мережа

(Copyleft) maidan.org.ua, 2001-2005
!!! Копілефт передбачає вільне розповсюдження із збереженням автури та мережевої адреси !!!
сайт розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації
(поки не зовсім повний) переклад ліцензії українською