Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 10-12-2004
Наталка Лiщинська: Вчора, нині, завтра

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102674126.html

Вчора у нас був Кучма; гаїшники, які повсюдно намагалися здерти гроші на поганючих дорогах; почуття меншовартості під час виїзду у Європу; відчуття совдепії під час відпочинку у Криму, на Шацьких озерах чи у Карпатах; злість на недолугу шкільну програму вивчення української мови та літератури; страх перед Росією і за Росію; сумна заздрість, коли країни Прибалтики, Польща, Угорщина, Чехія йшли у ЄС, а ми не могли і сподіватись на це; виснажлива боротьба маленького бізнесмена із всесильними податковою, пожежниками, санепідемстанцією; 9 березня; справа Гонгадзе; плівки Мельниченка; продаж найкращих шматків України “своїм”. І, як це не гірко, МИ це самі собі зробили. МИ вибирали Кучму, МИ давали гаїшникам 10 грн. хабаря, МИ брали ці хабарі, МИ дозволили робити все це з собою і МИ також це робили самі. Треба вміти подивитись правді у вічі і зрозуміти, що так далі не можна жити.

Нині у нас ще є Кучма, але нас у нього вже нема; нині гаїшнику мій чоловік, повертаючись з Києва, не дав хабаря, бо не порушував правил і твердо стояв на свому; нині у нас є гордість за себе та свій народ; сьогодні я буду розробляти і подавати у міністерство Креміня пропозиції про зміни до програми вивчення української мови та літератури, бо я громадянка, вчителька і мама двох дітей; нині мені шкода Росію та її народ; я радію за Польщу, а вона за нас. Це теж робимо МИ. І ніхто за нас це не зробить, МИ зрозуміли. А Віктор Андрійович Ющенко – це людина народу, який колись все ж таки вибрав Кучму, але зумів вирости з його режиму, як дитина з льолі.

Завтра у нас бізнес буде боротись за кращі умови для себе і успішно; нам буде лише цікаво спостерігати, що там робиться у тій дивній Росії; в Криму, Карпатах виростуть 5-зіркові готелі і невеличкі пансіончики; ЄС задекларує, що Україна у 20.. році буде прийнята у сім’ю із різними іменами, але із загальним прізвищем Європа; програма вивчення української мови буде складена так, щоб цю мову не зненавиділи учні; гаїшники будуть виписувати високі офіційні штрафи за порушення; буде ще якийсь інший президент, прізвища котрого не всі українці знатимуть.
МИ це зробимо, бо МИ ростемо далі, нам є куди рости.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102674126.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua