Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 11-12-2004
Громадяни східного регіону України: Звернення до співгромадян

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102794180.html

Звернення
громадян східного регіону України до співгромадян.

Ми звертаємось до всіх людей в Україні, яким небайдужа сучасна ситуація в нашій державі, її майбутнє між нами і те, що відбувається з усіма нами.

Перше, ми хочемо відповідально заявити, що не всі жителі східних областей України були тотально зазомбовані провладними українськими і російськими телевізійними каналами і не всі піддались на поширювану ними агітацію та пропаганду, яка безцеремонно нав'язувала людям тільки одного свого кандидата В.Януковича.

Повірте, у нашому регіоні є достатньо мудрих, розумних людей, здатних зрозуміти, що Кучма та Янукович , використовуючи адміністративний ресурс, тобто наші з вами гроші, для силового вирішення результатів виборів на свою користь.

Ми звертаємось саме тому, щоб висловити свою кричущу обуреність всім, що відбулось у ході виборчого процесу, але особливо тією страшенною фальсифікацією, яку влада здійснила у процесі підрахунку голосів. Ми відчуваємо себе обдуреними і заплямованими, бо брудна фальсифікація організована В. Януковичем під прикриттям голосів тих людей, які голосували за нього. Чому він не спитав нас, чи хочемо ми тієї ганьби на свою голову на весь світ? Наші голоси просто вкрали, нам буквально "заткнули рота", не давши можливості засвідчити свою позицію, і це при тому, що нас позбавляли напередодні будь-якої об'єктивної інформації.

Так нехай хоча б зараз всі почують, що і тут, на сході України, є люди, які не хочуть бачити В.Януковича своїм президентом, які не бажають, щоб наша країна була ізгоєм Європи і світу і щоб нами де-факто "управляв" російський президент.

То є правда, що у східних областях України, особливо у Донецькій і Луганській, багато людей голосувало за провладного кандидата. Але спитайте, чи свідомим був цей вибір? Чи розуміли люди повністю, що вони роблять?

Ми знаємо реальну ситуацію. Справа в тому, що одні просто були залякані, оскільки тут влада не пробачала і досить не пробачає тим, хто має відмінні від неї думки і погляди, використовуючи як "впливовий" аргумент мордобій та мат.

Інші, ясна річ, тримаються за свої посади, за свій бізнес, вважаючи, що пристосувались до правил гри, хай і нечесних, і принизливих, але відомих.

Але більшість людей тут засліплені неправдивою антиющенківською пропагандою. Вони на повному серйозі заявляють і передають один одному абсурдні речі про те, що В.Ющенко - "фашистська чума", що він закриє православні церкви, буде переслідувати російськомовних громадян, заборонить в'їзд до Росії і інший бруд, який, навіть, не хочеться повторювати.

Отже, у нас на сході України, людей позбавили нормального доступу до об'єктивної інформації, вклали в їхні голови кліше і гасла, які вони, не задумуючись, повторюють. А тих, хто не піддався всій цій брехні і зберіг нормальне сприйняття реальності, фактично позбавили права голосу внаслідок грубих масових фальсифікацій голосами виборців.

Крім того, сценаристи і комбінатори із адміністрації президента Л.Кучми навіть мали доступ до серверу ЦВК і маніпулювали результатами виборів, як вони того хотіли, про що було зазначено у рішенні Верховного суду. Так про що ще можна говорити?! Одного цього факту вже може бути достатньо, щоб зрозуміти, кого нам хотіли нав'язати в президенти! Не зважаючи на рішення Верховного Суду, В.Янукович хоче продовжувати свою брудну справу. Це - людина без сорому та совісті!

А зараз влада запустила в дію новий сценарій розколу між сходом і заходом України, всіляко підігріваючи його та роздмухуючи. У них не вийшов варіант провести свого кандидата в президенти, так тепер вони ідуть на злочин, що штовхає нас у прірву шаленого протистояння і конфліктів із непередбачуваними наслідками. Але ми прекрасно розуміємо, заради чого була розпочата вся ця небезпечна гра. Повірте, реального розколу між регіонами України немає і не може бути! Це все - політичні маніпуляції влади! Нехай "януковичі" зрозуміють, що ми відчуваємо себе єдиною українською нацією, єдиним українським народом.

Вже досить брехні, маніпуляцій і залякувань! Ми не хочемо більше мовчати, прагнемо, аби люди, і особливо на сході України, почули нас, подумали над елементарними речами і, нарешті, прозріли.

Ми схиляємось перед нашим молодим поколінням, котрі прагнуть бачити Україну вільною та демократичною. А людям, які пройшли всі випробування Великої Вітчизняної війни, дуже хотілось би трохи пожити у вільній і справедливій державі.


Жителі Донецької, Запорізької, Луганської областей.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1102794180.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua