Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 14-12-2004
Брати Капранови: Вантажте апельсини бочками!
Спеціально для Майдану

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103015587.html

"Грузіть апельсини бочками"
(відкритий лист Народному Президентові за результатами 2-го туру виЇборів)Вельмишановний пане Президенте!

Не знаємо, чи прочитали Ви нашого попереднього листа з промовистою назвою “ВиЇбори”, але мусимо зазначити, що, на жаль, наврочили. Події розгорталися саме так – нас знову виї… пробачте, ошукали, і ми вийшли на вулиці. Не ображайтеся – але ми вийшли не за Вас. Ми вийшли за себе. Гасло “Ю-Щен-Ко”, яке ми так завзято скандували, має особисто до Вас не більше стосунку, аніж геніальне “Нас багато і нас не подолати”. “Ющенко” для нас – не конкретна людина. Це – символ. І ми все ще готові його скандувати. Поки що готові.

Ми не радикали. Нам, безперечно, хочеться потриматися за горло Кучми та його компанії, але ми розуміємо необхідність компромісу. Ми розуміємо, що рішення Верховної Ради передусім врятувало економіку – і не від міфічної “енергетичної кризи”, яку намагаються організувати залишки банди, а від справжньої кризи довіри людей, довіри до гривні, до банків, до системи виробництва-дистрибуції. Бо економіка сьогодні тримається виключно на довірі.

Однак нас досі мучить питання – після рукостискання з Януковичем Ви перевірили, чи на місці Ваша обручка? Бо мудрі євреї говорять: “Якщо ти поцілувався зі злодієм, перерахуй зуби”. Ви передивилися кишені, постоявши поруч із Кучмою?

Зізнаємося – ми неймовірним зусиллям задавили в собі паростки розчарування і готові працювати далі.

Ми поїдемо спостерігачами туди, куди скажуть Ваші штабісти, і будемо зубами гризти горлянки фальсифікаторів.

Ми проголосуємо за Вас, а точніше, проти Кучми.

Умовно-достроково звільнений прем’єр не має шансів отримати чесну перемогу. Але залишаються плани зриву голосування, модернізації механізмів виЇборів, - щось подібне вони вже озвучували вустами Гавроша та інших песиголовців.

Отже мусимо попередити Вас – якщо Ваші штабісти знову прогавлять цей процес, люди вдруге вийдуть на Майдан. Але уже з арматурою в руках. І вони приведуть таки на Банкову свого Президента.

Тільки це вже будете не Ви.

Нам би не хотілося знову наврочити.

Тому ці два тижні ми будемо поруч із Вами.

Ваші виборці.
Брати Капранови.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103015587.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua