Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 20-12-2004
Сайт "Майдан": Відкрите звернення "Майдану".

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103504103.html

Зупинимо тероризм! Оголошуємо стан "помаранчевої мобілізації".

На превеликий жаль, Янукович та Клюєв ще не встигли розтринькати геть усі гроші Ахмєтова. Як повідомив Григорій Омельченко, Пан Ахмєтов став на слизький шлях фінансування озброєння російської зброєю незакониих збройних формувань у Донецьку; готовність тих незаконних збройних формувань до бою складає 25%; чисельнисть тих незаконних збройних формувань сягає десятків тисяч людей. На превеликий жаль, попри той незперечний факт, що Рінат Ахмєтов є людиною розумною та розважливою, він не облишив свою дурню довести усьому світові, що в Україні й ґорила може бути президентом, якщо того побажає пан Ахмєтов.

І "нові" штабісти Януковича запрацювали "в потє ліца своєґо".

Сьогодня вони: Безсоромно мавпують геть усю передвиборчу кампанію Ющенка. Інтенсифікуюють тиск на прихильників Ющенка. Істеризують "біло-голубих" та підбурюють їх до аґресивної поведінки. Активно зомбуюють геть усих, хто піддається.

У день голосування вони: Фальшуватимуть вибори. Провокуватимуть сутички та безпорядки. Спробуть вчинити низку терористичних актів.

Після голосування вони: Перемоги Ющенка не визнають. Верещатимуть про порушення та фальсифікації. Лякатимуть "силовим варіантом по-ахметовськи". Спробують схилити Кучму до уведення надзвичайного стану. Спробують "затаскати по судах". Тягтимуть час. Всіляко роздмухуватимуть та піаритимуть економічну кризу. Чекатимуть поки певна кількість прихильників Ющенка розчарується у його нездатності і цього разу взяти владу та власному безсиллі щось змінити накраще. Спробують переконати суспільство "піти мід міцну руку".

Ми маємо зрозуміти: нашу перемогу вони нам не віддадуть, принаймні докладуть усих людських та нелюдських зусиль, аби зробити її нестерпно гіркою, чи звести її на нівець. Але їм того не буде. Бо то наша перемога.

Ми мусимо підготуватись до тяжкої, довгої боротьби з ворогом, що стрімко втрачає будь які риси цивілізованої політичної сили. Ми не маємо тішити себе надіями на те, що все якось само собою владнається. І попри втому, передноворічний настрій, і ще купу великих та малих особистих проблем, ми маємо бути готовим знов і знов виходити на Майдани та боронити свою свободу, свої людську гідність, свої громадянські права та єдність нашої Держави.

Бездіяльність правоохоронних орґанів, боягузлива позиція виконувача обов'язків гаранта Конституції Кучми щодо дій сепаратистів Кушнарьова, Колєснікова, Боделана та інших, а також за підтримки Януковича, привели до створення реальної загрози Українській державі, її громадянам, сусіднім з Україною державам з боку міжнародного тероризму. І за цих умов тільки народ України може убезпечити себе від тієї загрози.

Що ми маємо робити вже сьогодні.

Вимагати від Верховної Ради України визнання створюваних Януковичем, Клюєвим, Ахмєтовим незаконних збройних формувань,-- терористичними; звернутися до країн-членів Світового антитерористичного пакту по термінову допомогу для попередження перетворення Донбасу на лігво міжнародного тероризму.

Вимагати від СБУ, МВС, ГПУ негайних превентивних дій щодо створення незаконних збройних формувань на території Донецька, роззброєння тих формувань та порушення проти ініціаторів, фінансистів та учасників тих незаконних збройних формувань кримінальних справ.

Вимагати порушення кримінальних справ проти всіх без вийнятку державних службовців, що заплямували себе закликами до сепаратизму, негайного взяття їх під варту і утримання їх під вартою аж до завершення слідства.

Закликати усіх людей по всьому світу виявити солідарність з українським народом у його боротьбі за свободу та демократію, проти спроб перетворити Україну на базу міжнародного тероризму у Східній Европі.

Оголосити в Україні тотальну "помаранчеву мобілізацію" усіх прихильників свободи, демократії.

В нас ще є час. До дня голосування залишилось 5 днів. У суботу та неділю будь-яка аґітація заборонена. У неділю будуть вибори. Вибори мають відбутися. Україна має обрати свого президента. "Помаранчева революція" виборола для України право стати цивілізованою европейською державою. Ми мусимо реалізувати це право!

Ні,-- тероризму!

Так,-- свободі!

Слава "помаранчевій революції"!

Слава Україні!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103504103.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua