Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 20-12-2004
Харків'янин: Повірте, війни не буде
пошта Майдану

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103532542.html

Добридень, панове!

Не хотів піднімати цю тему, та бачу - треба. Щоб не сталося, як минулого разу. Нас оце лякають тисячами янучар, що приїдуть після 26-го до Києва. Так, можуть приїхати. І зброя дійсно завезена. Але то смертники. Їх мало, і мало зброї. Їм обіцяють, що армія стане на їхній бік, мовляв, їх завдання - почати і протриматись до підмоги. Вони не зможуть вести масштабні дії. Вони повинні захватити будівлі і відбиватись хоча б добу. Та підмога не планується. Їх справжнє завдання - померти в бою і спричінити ввід надзвичайного стану. Але їх знищать одразу по приїзді. І хай собі міліція спить. І без них діло піде.

Річ у тому, що Радянський Союз дуже боявсь сепаратистів. Особливо на Україні. (Бендерівці, бач) І тому по всій Україні була розсіяна ціла армія спеців, навчених воювати (спасибі ГРУ) саме з радянською армією, на той випадок, якщо армія примкне до сепаратистів. Система давно гикнула. Але люди лишились. І мають тут вже онуків. І вважають тепер себе українцями. І (по традиції) дуже не люблять гебіста Путина, чиї вуха аж надто помітно стирчать з цього лайна. І чим далі до заходу, тим їх більше.

Повірте, війни не буде. Може бути п'ятихвилинна різанина... І дідусі підуть обідати. А потім поїдуть до тих, хто віддавав накази. Але навіть цього не буде. З вами лише торгуються. Януковичу і Ко потрібні гарантії безпеки. Путіну потрібна слава "миротворця", бо ж як не старавсь, окрім помоїв на макитру нічого не отримав.

Це мені нагадує ПІСУАР. Ніхто нікуди не збирався, це була лише спроба налякати їжачка голою дупою. І ЇЖАЧОК ЗЛЯКАВСЯ! І тепер помаранчевий рух мене, як харків'янина і росіянина по національності, щодня переконує, що "схід і захід - разом".

Панове, я знаю що вода мокра! Не можна тратити сили та час на дурню. Що ви можете доказати людям, які, чекаючи в Харкові російські танки, прораховували сценарії їх знищення. Які цілодобово, похапцем збирали по гаражах кустарні системи ураження. Навіть ми, хай там що, були певні, що російські танки ніколи не горітимуть у Харкові. І не тому, що їх важко спалити. А тому що всередині кожноі залізяки будуть сидіти троє хлопців, у яких дома лишились батьки, а дехто з них може бути й нашим родичем. Ті танки просто б заїхали до міста, грізно поворочали б баштами, хлопці б змерзли і пішли б собі спати по наших домівках.

А чи в нас не найкращі в світі дівчата? Чи в нас не найкраща в світі земля? Чи на той землі не потрібні трактористи? І чорта б лисого Росія отримала назад свої танки! Тож не звертайте уваги на ту дурню, якою вас лякають. Ми тут не боїмося, а ви там чого? Не для того ми тут ризикували, щоб ви там, злякавшись голого заду, йшли на перемовини з тими, по кому в'язниця плаче.

Вже лишився тиждень до виборів. Тож запам'ятайте головне: Харків помаранчевий, Луганськ та Донецьк свої проблеми без України не розв'яжуть (бо Росія власні розв'язати не може), Крим цілком залежить від українського водогону (та й братів наших кримських татар до Росії дубцем не загониш). До речі, що цікаво - якщо Крим перестане бути українським, то в Туреччини на нього юридично більше прав, ніж у Росії. Мабуть, Росії не терпиться отримати у Севастополі натівську базу.Та все це проблеми наших опонентів, а ніяк не наші.

Тож якщо пан Ющенко хоче чимось поступитись - будь ласка. Але тільки не за рахунок народу. Бо вже, мабуть, досить!

Надомовлялись...

З повагою, Харків'янин.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103532542.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua