Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 20-12-2004
Віктор Ющенко: Привітання правоохоронцям
www.yuschenko.com.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103539156.html

Шановні працівники та ветерани органів внутрішніх справ!

Дорогі співвітчизники!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем міліції. Цього дня бажаю всім, хто присвятив своє життя чесному служінню народові й державі, сили та витримки. Сьогодні вони потрібні, як ніколи.

Життя змусило нас складати відповідальний іспит. Знаю, у драматичні для України години працівникам міліції довелось робити нелегкий вибір, щоб не дати втягнути себе в боротьбу із власним народом. Ваша вірність присязі, складеній на вірність народові України, взяла гору. Міліція стала на захист людей, не допустила насильства та кровопролиття. Ви проявили велику громадянську мужність, допомогли спрямувати громадянський конфлікт у мирне русло. Складаю за це велику вдячність особовому складу органів міліції, усім чесним правоохоронцям!

Наша країна гідна мати сучасну правоохоронну систему, яка стоятиме на захисті прав і свобод громадян, миру та спокою в державі. Ми будемо працювати разом, щоб в оновленій Україні кожен правоохоронець відчував себе соціально й морально захищеним, міг гідно виконувати свій професійний обов’язок. Ми зробимо все, щоб більше ніколи наша міліція не була заручницею політичних ігор безвідповідальних політиків!

Переконаний, 26 січня ви будете зі своїм народом, станете на захист права громадян вільно обирати собі владу. Я покладаю велику надію на те, що правоохоронні органи зроблять усе можливе, щоб вибори пройшли спокійно, без насильства та провокацій. Вірю – так воно й буде!

Зі святом, дорогі друзі!

Щастя й благополуччя вам і вашим родинам!

Віктор Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103539156.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua