Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 20-12-2004
Володимир Цибулько: Відкритий лист до Тараса Чорновола.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103575420.html


Тарасе!

Звертаюся до тебе не “друже” чи там “шановний”, чи “високоповажний” – не до протоколу зараз, та й не до емоцій. Кожен із вище означених термінів може викликати безліч припущень і тлумачень. А якраз вони нікому зараз і не потрібні. Звертаюся до тебе, і як до давнього знайомого, і як до нинішнього керівника штабу кандидата в президенти України Віктора Януковича.

Як відомо тобі, днями з Києва в бік південних і східних земель вирушив “Поїзд дружби” – громадська ініціатива, метою якої є донести правду про київські події, відомі світові як “помаранчева революція”. Вже всій Україні та й світові відома та, м'яко кажучи “гостинність” з якою одні громадяни України зустрічали інших громадян України. Це за умови що свобода пересування гарантована Конституцією України. Як відомо, Віктор Янукович, претендує ні менш ні більш стати новим гарантом Конституції.

Також відомо тепер усій Україні, що ваш штаб дуже швидко освоює виборчі практики “помаранчевих”. Ваш “Поїзд свободи” вирушив також в напрямку західних земель.

Отже суть мого звернення дуже проста. Мені, як письменникові і гуманістові, небайдужа доля і здоровя кожного Українця, чи то він прихильник Ющенка, чи прихильник Януковича. Хай, якщо це безпринципність, осудять мене мої політичні побратими, але пропоную наступне:
Я, Цибулько Володимир та всі мої творчі побратими – письменники, актори,художники і музиканти, готові сісти і проїхати по всьому маршруту ”Поїзда свободи”, що його спланував штаб Віктора Януковича, і захистити кожного учасника, не те що від зазіхань на честь і здоровя, а навіть від злого слова.

Вибори-виборами, а Україна – понад усе!
Стати великою і впливовою Україна може лише при єдності всіх її синів і дочок! При єдності всіх її земель!

Пропоную тобі, Тарасе Чорноволе, та всім твоїм нинішнім політичним побратимам взяти на себе аналогічне зобов'язання – приєднатися за маршрутом до “Поїзда дружби “ і забезпечити гостинне і мирне просування його на землях, де можливо більшою підтримкою користується твій кандидат – Віктор Янукович.

Таким чином ми не просто продемонструємо суспільству повагу до Конституції, а світові – що Українці – цивілізований народ, а й закладемо підґрунтя для справжнього безконфліктного майбутнього.

В єдності – сила!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103575420.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua