Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 21-12-2004
Альберт®: Мішок оптимізму з Дніпра
Вільний Форум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103603186.html

СИГНАЛ З ЛУЦЬКУ

В Луцьку ходять слухи, що якщо проголосувати за Ющенка, то Східна Україна відокремиться. Буде краще, щоб ті, що за Ющенка не йшли голосувати. Розмовляла з родичами, і вони всерйоз розглядають таку можливість: задля збереження цілосності України не треба голосувати за Ющенка і не йти на вибори. От такий парадокс: голосуй за Януковича - збережеш незалежну, неподільну Україну. Як вам таке єзуїство? (Mara)

ВІДПОВІДЬ АЛЬБЕРТА

Та ну що Ви?? Йдіть голосувати, заспокойте родичів!!
Бажано - звичайно за Ющенка.

Ви що? Яке відокремлення? Вибачте - но така дурня це!! Господи!
Отямтесь, будь ласка! Якщо треба - дайте номер телефону на
axebeat@mail.ru, я подзвоню до ваших родичів у Луцьку, і можу їх запевнити, що навіть Дніпро не проголосує не те що за якесь там відокремлення, але ні за якого там Хама-Януковича навіть!!

Тому - хай будуть певні, й ідуть голосувати без страху!!!

Я певен - що то наслідки суспільного навантаження. То хай гарно відпочинуть - і усе мінеться!

Шановна - Ви що, хочете, щоб наш, дніпрян, громадський героїзм та шалена праця, стояння на морозі, витрати та ін. були марними тільки тому, що хтось там лякається???? 8)) Вам там у Луцьку добре, мабуть (хоча, як я маю згадати, що на Волині дуже вже немалий відсоток був хамівський? Радий, якщо сплутав із шуфричскім Закарпаттям, яке вже звільнилося) відчувати себе у частині безаперечної переваги Ющенка? Але - благаю - подумайте про нас! Ви думаєте, нам тут легко було?

Лякаються вони, бач ти... 8) Обов'язково відповісте мені, що Ви довели це прохання до родичів від дніпрянина! Бо - інакше перестану поважати Луцьк!!! Це не погроза - це сувора дійсність.

===============================================================

ВІДПОВІДЬ АЛЬБЕРТА НА СИГНАЛ ПРО ТРОЛІВ З ДНІПРА

Вибачте, шановний!!

Але - чи не могли б Ви дати деяку інформацію, то хто ж такий "вумний", у Дніпропетровську?

Бо - знаєте, я не завжди слідкую за форумом тут, але проте дуже часто буваю на вулицях мого міста. То й можу Вас запевнити - що не "все так гадко в пробирной палатке". Я, до речі, досі ходжу по вулицях мого міста з помаранчовою стрічкою, та подеколи махаю флагом з автівки з написом "Так Ющенко" - і знаєте, чомусь ще жодну потвору блакітну не зустрів у радіусі зору! Не знаєте чому? То може - я такий просто щасливчик? 8))))

Ні, авжеж, можна заперечити! Дніпро - не Львів! Але - щось я не спостерігаю вже дуже такий активності "голубків" у Дніпрі.

Ну та гаразд! Не буду засмічувати онлайн! 8))

Проте - запевняю, що в останній тиждень працю по нормалізації сприйняття до народного президента Ющенка буде поглиблено необмежено, хоча як на мене, то справу вже зроблено.

Ще не вистачало, щоб чарівний Дніпро прирівнювали до загнаних кротів!!! 8)) Не ганьбіть Дніпро, українці - це не образливо, але ви повинні теж розуміти, що ми, межуючи з логовиськом Хама просто у стані затишної війни якойсь! Краще - після виборів частіше приїжджайте у гості. А я вже у січні поїду до Львову, до речі.

Не казіться, будь ласка. Я вважаю, що не гірший українець за львів'янина, чи киянина. У доказ можу привести слова мого дядечка, мешканця Львову. 8))

Тих же, хто тут розпинається проти України, підписуючись за Дніпро, хочу попередити - на Січі зрадників розривало товарицтво голими руками, нещадно. А ми й є - Січ. І ми це не забули!


На усіх нас ще чекає багато цікавого. І це цікаве має дуже просту назву - майбутне в Україні!. В Україні єдиній поперше своїм чудовим й найкращім у світі народом. До кого по щасливому випадку долі маємо честь належати і Ви і я.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103603186.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua