Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 21-12-2004
Олег Тягнибок: Відкритий лист до громади Львівщини та депутатів усіх рівнів

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103635400.html

Українці!
Напередодні переголосування другого туру Президентських виборів, яке остаточно підтвердить перемогу Віктора Ющенка, мене непокоїть постійний тиск та критика рішень депутатів обласної ради. Зокрема істерія навколо рішення про висловлення недовіри колишньому голові Львівської облдержадміністрації Олександрові Сендезі.
Ми спостерігали ситуацію, коли більшість чиновників області працювали на перемогу Януковича. Вони не зрадили своїх переконань і після першого туру голосування. Однак, щойно усвідомивши силу Майдану, кардинально змінили свою позицію. Вчорашні біло-блакитні, котрі самі фальсифікували вибори, чи, всупереч закону, мовчки за цим спостерігали, вмить стали помаранчевими. Зміна політичної орієнтації зумовлена одним – якнайдовше залишатися при владі. Прикро вражає вибіркова оцінка їхньої діяльності. Поряд зі справедливим тавруванням фарисеїв ми бачимо намагання відбілити інших.
Подібне ми вже спостерігали у 90-х роках. Тогочасні демократи пробачили комуністів і упустили момент, коли до влади прийшли червоні директори, партноменклатура та комсомольчики. У такий спосіб перші демократи програли, дозволивши учорашнім червоним і надалі залишатись у своїх кабінетах. Дали можливість продовжувати красти, але вже під синьо-жовтим прапором. Як наслідок – ми отримали 10 років системи кучмізму, яка породила чинуш, що закривали очі на злочини податкової та митниці, які блокували роботу обласної ради, аби розкрадати бюджетні гроші.
Ми разом у дні помаранчевої революції стояли на Майдані Незалежності, відстоювали правду та справедливість. Разом з нами стояли Ви, депутати обласної ради, стояли, незважаючи на тиск та погрози Вам та Вашим родинам. Вчора на теледебатах Віктор Ющенко чітко вказав – адміністрації на Західній Україні є ставленики Януковича і Кучми. Ваші рішення завжди були чесні та послідовні. Ви перші виконали волю своїх виборців, проголосувавши за недовіру кучмівській команді.
Для скептиків хочу зауважити – я не претендую на жодні посади в області. Однак мовчати не маю наміру! Переконаний, що всі ми за те, щоб гасло «Бандитам — тюрми» було втілене у життя. Люди вийшли на майдани не для того, щоб просто змінити обличчя влади, а щоб змінити систему взаємовідносин в державі.
Помилки 90-х не повинні повторитися. Ми не маємо права допустити народного розчарування. Вдруге люди нам цього не пробачать!!!
З повагою,
народний депутат України Олег ТЯГНИБОК
(в/о № 120)

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103635400.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua