Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 21-12-2004
Mykola H.: Післявиборна епідемія, або таємниця Тараса Ч.
Вільний Форум Майдану

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103637930.html

Хочу як експерт з питань розуму і здорового глузду попередити: після інауґурації Ющенка на Україну чекає нечувана за своїми масштабами епідемія. Ось аналітичні дані, з яких це безперечно витікає --

1. Відповідати за злочини, скоєні до (а також і підчас) передвиборної кампанії ніхто не хоче. Це один.

2. Зауважте, що стан здоров'я окремих політичних (і не тільки) лідерів усіх рівнів, починаючи із останнього голови сільради і кінчаючи "в мєру упітанним мужчіной в самом расцвєтє сіл" Януковичем прямо залежить від обставин.

В залежності від певних обставин Янукович, наприклад, то енергійно поносить український народ "біблійними" словами, то пада, шо мішок із сами знаєте чим, і потом із сльозами у голосі жалиться у телевізійну камеру, сидячи на лікарняній койці.

В залежності від обставин ззовні залізний Кушнарьов (якого, доречі, так ненавидить весь Харків, що дивно, як він взагалі ще не іздох) - так от, Кушнарьов має здоров'я достатньо, щоб бути на яких завгодно з'їздах чи інших подіях, але як до суду чи прокуратури - він хворий ("как і всє люді, я іноґда балєю...").

3. Але не можна сказати, що вони лише придурюються. Дехто з цих людей дійсно хворий, і то дуже.

Нічим іншим, як хворобливою фантазією, не можна об'яснити дурниці, які вигадують працівники штабу та просто симпатики Януковича - про те, щоб зштовхнути Одесу до моря; про те, щоби обнести Донбас колючим дротом і т.ін.

Точніше - саме так це і буде об'яснятися, бо до тюрми ж ніхто не хоче, так?

4. Дивиться тепер на Тарасика "Януковича" Ч. - для чого цей небіблійний взірець зрадника потрібен Януковичу?

Навіщо "настоящєму мужчінє" цей людський недопалок хворобливого вигляду, що вічно шмига носом, розмовляє так, нібито його чи от-от поб'ють, чи щойно побили (чи просто зараз б'ють) - рваними, швідкими фразами, ніби виправдовуючись за щось.

Нащо цей меланхолік енергійному Януковичу?

А от нащо - бо безглузді звинувачення, що на них такі щєдрі януковичисти - має озвучувати ботанік штибу Тарасіка Ч..

Щоб це не виглядало, як наїзд (як би воно було у виконанні Нестора "Безструнної Балалайки" Шуфрича, наприклад). А так - людина майже інтеллігентного вигляду верзе, що заманеться - про те, що Ющенко вбив Ґонґадзе; про те, що ющенківці готують провокації під видом симпатиків Януковича - і т.ін.

Коли ж дійде до розплати - до необхідності відповісти за свої слова - з'ясується, що гр. Тарас Ч. - хворий. На голову, у цьому даному випадку. Що в нього якась дивна хвороба, і він не відповідає за те, що коїть. До того ж, це майже очевидно і цілком ймовірно.

Звісно ж, з'ясується, що хворою є і незалежна газетярка Ганна "Птіца-Свабода" Герман-Стеців (щось шляхетне, ясна річ - ніякого запалення придатків);

тяжко хворими на шизофренію виявляться губернатори-сепаратисти (вони ж одночасно прихильники єдиної України);

не витримають нирки міністра-алкоголика Білоконя та такого ж президента Кучми;

захворіє на запалення легенів Шуфрич, об якого вкотре витре свої соплі Суркіс (щойно подивився відео - фрагмент з 5-го каналу, і зрозумів: Шуфрич в них ще й за носовичка);

Клюєв і Азаров, Медведчук і Базів, та інші й інші просто зляжуть з якимось незрозуміли і цілком зрозумілими, подекуди навіть професіними, хворобами - але для усіх них буде спільним одне - усі вони виявляться такими, що не відповідають за свої вчинки. Усі є непідсудними. "Випіл, бил нє прав", і т.ін..

От побачите.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103637930.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua