Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-12-2004
Віктор Ющенко: Вітання з Днем дипломатії
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103717390.html

Дорогі друзі!

У День української дипломатії хочу привітати всіх, хто присвятив своє життя дипломатичній роботі, хто віддано і чесно служить інтересам України і українців.


Переконаний у високому професійному потенціалі нашого дипломатичного корпусу. Завдяки його чесній та самовідданій роботі Україна відбулась у світовому співтоваристві як незалежна та суверенна держава.


Знаю, яким сильним є ваше прагнення працювати на національні інтереси нашої країни, на ствердження її авторитету як демократичної правової держави. Українські дипломати були разом з народом, який став на захист свого вибору. Ви на весь світ публічно заявили про свою відданість ідеалам демократії, правди і справедливості. Я аплодую вам разом зі всією українською демократією. Завдяки вашому патріотизму і громадянській зрілості українська дипломатія зберегла свою честь і авторитет!


Попереду в нас велика робота. Останні події продемонстрували цілому світові – Україна є європейською нацією. Наша відданість цінностям демократії є величезним ресурсом для успішної реалізації стратегічного завдання – європейської інтеграції України. Складений нами іспит є також нагадуванням про необхідність розвитку взаєморозуміння і з іншими країнами і, перш за все, Росією – вічним сусідом і партнером України. Гармонізація наших міжнародних інтересів – головне завдання української дипломатії, запорука гідного місця нашої держави у Європі і світі. Вірю – разом ми з ним успішно справимося!


Віктор Ющенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103717390.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua