Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-12-2004
Штаб наметового містечка.: Чому ми повертаємось.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103721294.html

Чому ми повертаємось.

За місяць свого існування наметове містечко на Хрещатику з романтичного місця, що було центром помаранчевої революції та головним символом спротиву злочинному режиму, перетворилося на найскладніше і найболючіше запитання для різних політичних сил, і навіть на підставу потенційного конфлікту між коаліцією “Сила народу” та Київської міською державною адміністрацією.

Наша команда, яка складається з членів громадської молодіжної неполітичної організації "Клуб Компас", представників Дарницького районного штабу виборчого блоку "Наша Україна", членів парашутної спільноти України та просто свідомих громадян – команда людей, що з першого дня займалася забезпеченням життєдіяльності наметового містечка, організовувала його побут і взагалі існування, десять днів тому передала усі справи новій команді, сформованій коаліцією “Сила народу”, та представникам самоврядування наметового містечка.

Ми вважали, що завдання, яке поставив перед нами революційний момент, ми виконали, найскладніші часи відійшли і ми можемо повернутися до своїх “мирних” справ. Крім того, людям, які віддано і жертовно працювали в наметовому містечку в його найскладніші дні, треба дати час перепочити та відновити сили і здоров'я. Йдучи з містечка, ми знали про існуюче на той час розпорядження коаліції “Сила народу” про реструктуризацію містечкам та перенесення його з Хрещатика в інше місце. До того ж, ми бачили, що найбільш активні та налаштовані на конструктивну працю люди, залишають містечко та їдуть працювати на виборах в якості членів виборчих комісій, спостерігачів, агітаторів, тощо.

На сьогодні, коаліція “Сила народу” прийняла нове рішення про те, що містечко має залишатися до остаточної перемоги опозиційного кандидата на президентських виборах, і це питання є погодженим з Київською міською державною адміністрацією. Більш того, другою частиною прийнятого рішення є те, що містечко має бути готовим до прийняття і забезпечення всім необхідним кількості демонстрантів, яка співставима з тою, яка була в містечку 23-30 листопада.

Наша команда повертається. Ми повертаємось свідомі, що маємо це зробити і можемо це зробити. Повертаємось ще й тому, що живемо в Києві і хочемо, щоб у період новорічних свят наметове містечко було прикрасою Києва, а не сірою плямою в його центрі.

Ми ні на хвилину не переривали контакту з людьми, що залишилися в наметах, і знаємо їх настрої, новини і проблеми. Ми знаємо, що в розпорядженні коаліції “Сила народу” нині є достатньо ресурсів, щоб повністю забезпечити нормальне і повноцінне існування наметового містечка без залучення допомоги простих киян, українців та людей з закордону, завдяки яким це містечко існувало в перші дні.

Повертаючись, ми знаємо на яких полігонах частин МВС відпрацьовуються технології розгону наметового містечка на Хрещатику, і які макети там для цього збудовані. Ми знаємо поіменно тих, хто цими тренуваннями керує, і знаємо мундири яких родів військ використовують ці заячі душі. Ми повертаємося ще й тому, що не боїмося.

Повертаючись, ми закликаємо всіх, хто розпочинав з нами цю нелегку справу, повернутися до містечка і довести нашу революцію до її логічного переможного завершення. Довести до завершення, що примусить будь яку владу в Україні пам'ятати, що народ завжди може відстояти свій вибір і свої права мирно і без насильства, але при тому рішуче і сміливо.

Перемога буде за нами!

З повагою і любов'ю,

Тарас Логгінов
Максим Банніков
Віталій Головатий

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103721294.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua