Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 23-12-2004
"Майдан": Вітаємо суддю Василенка з днем народження!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103801940.html

Юрій Олександрович - один з тих, хто весь час, вже багато років боровся з системою, яку ми зараз називаємо "кучмізм".

Нагадаємо лише декілька фактів:
1. Багаторічна боротьба проти екс-голови апеляційного суду Києва Г. І. Зубця (той самий, що у свій час разом з "адвокатом" Медведчуком відправив на смерть дисидента В. Марченка, а в наш час відомий тим, що закладав підвалини несправедливої, корумпованої та залежної судової системи)

2. Незалежна позиція проти порушень у справі Б. Фельдмана та банку "Слов"янський". Після головування Ю. О. Василенка на імпровізованому суді присяжних, який сильно допоміг посприяти розумінню того, що по справі Фельдмана відбувається справжній "безпредєл", його вперше було
притягнуто до дисциплінарної відповідальності за активної участі тодішнього голови Вищої ради юстиції Сергія "Підрахуй" Ківалова та члена цієї ради Святослава Піскуна. Після цього конфлікти з Ківаловим та Піскуном стають постійними.

3. Відоме інтерв"ю стосовно записів Мельниченка, де Ю.О. Василенко першим серед юристів прокоментував та дав розгорнутий юридичний аналіз можливості їх використання проти Кучми та Ко.

4. Порушення (1, 2 ) 2-х кримінальних справ проти Кучми, що викликало в свій час значний міжнародний резонанс. Нагадаємо, детальні коментарі по справам можна прочитати в онлайн - конференціях (тут та тут). Верховний Суд, який лише під час подій "помаранчевої революції" зміг стати справедливим, тоді як відомо, скасував постанови судді Василенка, із значними порушеннями по процедурі та по суті справи. Саме з того моменту переслідування судді Василенка з боку Вищої ради юстиції,
КІвалова, Євдокимова, Медведчука, Лавриновича, Маляренка та ін. підсилюються (була проведена постанова ВРЮ в якій пропонувалось позбавити його посади судді "за порушення присяги").

5. Величезна кількість іншої діяльності, спрямованої на те, щоби побудувати дійсно незалежну та справедливу судову систему.

Ми щиро вітаємо Юрія Олександровича, бажаємо йому і надалі завзяття (з яким він наприклад, організовував сусідів для того, щоби вийти і захистити свою виборчу дільницю та ще чотири сусідніх) та успіхів в його діяльності!

Під час того як писалося це повідомлення, ми отримали інформацію що Верховна Рада тільки що відхилила ще те давнє подання Вищої ради юстиції, підписане Ківаловим, в якому йшлось про позбавлення Юрія Олександровича посади судді за порушення присяги. Ще раз вітаємо!

Подарунки та квіти - будуть після перемоги. Поздоровлення приймаються за адресою mon_stroire@yahoo.com

P.S. З гордістю нагадуємо, що Юрій Олександрович з червня 2001 року бере активну участь у роботі сайту "Майдан".

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103801940.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua