Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 23-12-2004
Громадянська кампанія "ПОРА!": ОСТАННІЙ КРОК ДО ПЕРЕМОГИ
http://kuchmizm.info/

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103803338.html

Народ, що масово вийшов на вулиці, і став на заваді проголошенню “кандидата від кучмізму” Президентом України, здобув яскраву перемогу.

Та це – лише проміжний успіх. Зараз на наших очах розігрується вистава у перетворення Віктора Януковича в нібито опозиційного до влади кандидата, хоча кучмісти і надалі підтримують його, посідають всі ключові пости в його команді, сам кандидат від режиму залишається прем’єр-міністром, а Кучма, який не схотів виконати рішення Верховної Ради та відправити Януковича у відставку, Президентом. Вірний слуга режиму Білокінь і надалі командує міліцією, а більшість складу нового ЦВК складають представники далеко не опозиційних сил.

Компромісні поправки до виборчого законодавства зменшили кількість можливих фальсифікацій тільки частково, і кучмісти знову підіймають голову не лише там, де їхній вплив тотальний, а люди – залякані, але навіть у тих регіонах, де Янукович зазнав нищівної поразки (наприклад, в Сумах 5 тисяч людей погрожують звільнити з роботи за участь у помаранчевій революції, а деяких віддають під суд).

Знову відбувається тиск на виборців, знову по всій Україні під охороною міліції розвозять бригади з невідомими намірами, знову відбувається підкуп та залякування.

Пора зрозуміти, що ніхто так просто владу, яка дає їм можливість грабувати народ, не віддасть, а тому у найближчі дні нас чекає важка боротьба. І ми не маємо права випустити з рук вже таку близьку перемогу.

Президента обирають не окремі регіони, а вся Україна. Тому кожен голос в будь-якому місті чи селі є важливим, оскільки потрапляє до спільного кошику загальнонародного голосування.

Тому, щоби остаточно поставити крапку на правлінні кучмістів, нам залишилося зробити останній крок до нашої першої великої перемоги, щоби ніколи більше країною не правив злочинний режим, не панували в ній корупція, беззаконня, несправедливість:

Масово з’явитися 26 грудня на виборчі дільниці і проголосувати так, як підказує кожній чесній людині її сумління.

І кожен, хто цього дня лишиться вдома, сприятиме продовженню панування злочинного режиму.

Також для здобуття перемоги народу над владою, нам потрібно послідовно повторити все те. що ми вже робили на цих президентскьих виборах:

1. Прийти до дня виборів на свою дільницю, перевірити, що Вас внесли до списків виборців, і що паспортні дані про Вас записані правильно.

2. Поговорити не менш ніж з 10 друзями, знайомими та родичами. Зробити так, щоб вони просто голосували проти бандитів при владі.

3. Прийти на виборчу дільницю, проголосувати самим і подивитися, чи не відбуваються на дільниці порушення Закону при голосуванні.

4. Захистити свій голос! Прийти після закінчення голосування до виборчої дільниці та дочекатися оголошення результатів виборів і відправки бюлетенів до територіальної виборчої комісії.

Пам’ятайте, що єдиний шанс кучмістів залишитися при владі – це Ваші байдужість та самозаспокоєння.

Не дамо їм скористатися цим шансом.

Листівка у форматі pdf тут.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/001529.html

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1103803338.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua