Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 26-12-2004
26 грудня: Дайджест на 10:00-12:00

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104060819.html

Схоже, з точки зору Центрвиборчкому вибори відбудуться без ексцесів. Як повідомив на брифінгу голова ЦВК Ярослав Давидович, вибори І схоже, що цього разу Ю переможе – законодавче обмеження способів фальсифікацій все ж таки дало свій результат. Для голосування у третьому турі видано 37 тис. 342 відкріпних посвідчення із 180 тисяч виготовлених. Для порівняння - 21 листопада було виготовлено більше мільйона відкріпних посвідчень aka "печенье" і використано невідомо скільки.

Тому прихильники Януковича вдалися до передвиборчої технології від дверей до дверей. Вони приходять на дільницю, скандалять і погрожують насильством спостерігачам. Такі повідомлення вже надійшли з Кіровську і Ровеньок, що на Луганщині.«Майдан» звертається до генерала Крижанівського, який керує луганськими міліціонерами – забезпечте порядок і безпеку на дільницях, це допоможе вам у майбутньому!

Надходять повідомлення про можливі погроми дільниць і на Київщинi. «Нічна варта» і місцеві правоохоронці з нетерпінням чекають на провокаторів.

На Галичині проголосувало вже більше 30 відсотків виборців. Усі комісії працюють у робочому режимі – представників Януковича, покинутих непризволяще своїми штабами, львів’яни забезпечили житлом, харчами і гостинністю. Прозорість голосування забезпечують спостерігачі з Донбасу і з-за кордону.

Працюють закордонні спостерігачі і в інших регіонах. В Херсоні і Маріуполі вони вже встигли зафіксувати перші порушення. Докладніше про це ми розповімо у наступному дайджесті, а поки що вітаємо нову людину у Чорній книзі Майдану! Це голова ДВК №14 (в/о №3) Сергій Мальченко з Джанкоя, який не пускає на виборчу дільницю журналістів. Ви в чудовій компанії, Сергію – ніхто не забутий, ніщо не забуте! До зустрічі у суді.

Вже проголосували основні хвігури нинішньої кампанії. Ющенко сказав, що “глибоко переконаний – як і в першому-другому турах, я отримаю перемогу”, Кучма сказав, що “Янукович БУВ БИ непоганим президентом”, Янукович сказав, що голосував “за майбутнє”, його дружина – “ясно-зрозуміло, за кого”, а Литвин сказав, що голосував “мудро”.

З’явилася нагода перевірити ефективність роботи майбутніх чиновників, які зараз ще працюють у виборчих штабах. Приміром, голова Донецького обласного штабу “Сили народу” пан Семинога, який, успішно проваливши перші два тури, зараз так само провалює третій. Лузери нам не потрібні!

Стало відомо, коли слід чекати наступних брифінгів від Давидовича. Подивитися можна тут http://maidan.org.ua/static/news/1104052410.html . Сподіваємося, що вони відбуватимуться вчасно, а не так, як було із колишнім начальником Давидовича.

І останній важливий момент – Верховний Суд відмовив у задволенні скарги Януковича на нібито погане роз’яснення ЦВК про «надомне» голосування. Наразі ж вибори тривають, люди йдуть голосувати, в Київ їдуть якісь автобуси з далекого Сходу, скоро стемніє – буде ще цікавіше.

Так що залишайтеся з нами. Дійте з нами. Чуєте, як потріскує монітор, а на вулиці гудуть мотори? Це ми йдемо, несем перемогу. : )

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104060819.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua