Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 27-12-2004
Сайт Майдан: РЕВОЛЮЦІЯ МАЄ ЗАВЕРШИТИСЯ ПРАВОСУДДЯМ ! Відкрите звернення.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104143242.html

Ми перемогли! Перемогли втретє і цього разу - остаточно. Переконливу перемогу народу і нашого кандидата Віктора Ющенка за результатами народного волевиявлення одностайно підтверджено кількома екзіт-полами і даними ЦВК. Ми вибороли цю перемогу чесно і відкрито, здобули її на виборчих дільницях, відстояли її біля дільниць, захистили на Майдані та в пікетах. Цю перемогу ми не віддамо.

Ми перемогли тому, що були разом. Ми перемогли тому, що захищали справедливість, майбутнє наступних поколінь і долю України. Ми перемогли тому, що боролися за правду.

Вони двічи вкрали нашу перемогу. Вночі з 26-го на 27-е грудня вони спробували вкрасти або принаймні нівелювати її втретє. Вони чинять злочини вночі, як і належить шахраям та злодіям. Ми, на відміну від них, не боїмося світла.

Наразі весь світ знає, що переміг Віктор Ющенко. Знаємо ми і знають вони. Але замість того, щоби визнати перед народом свою поразку, янучари провели минулу ніч за своєю звичною справою - фальшуванням, чим і пояснюється штучне гальмування надходження протоколів з округів, де Янукович має значну підтримку і тотальний адміністративний та інформаційний вплив.

Безперечно, перемога народу над бандою є настільки переконливою, що не дає Януковичу, Кучмі, Медведчуку & Co жодного шансу на принципову ревізію результатів виборів. Більш того, в них нема і не може бути правових аргументів для оскарження у суді, оскільки на відміну від попередніх голосувань, коли самі ж вони чинили брутальні порушення чинного законодавства, цього разу вибори відбувались відповідно до вердикту найвищої судової інстанції - Верховного суду та на підставі закону, прийнятого Верховною Радою (за активної участі депутатів з провладного табору).

Тому нам не йдеться про дрібні формально-юридичні війни чи судову відповідь на можливі судові потуги противника.

Мова йде про правосуддя і справедливість. Ті, хто вчергове свідомо і цинічно вдався до фальшувань і спотворення волевиявлення громадян, мають бути покарані, при цьому ми маємо на увазі не дрібних виконавців, а ідеологів та організаторів.

Ми вимагаємо повного розслідування того, що відбулося минулої ночі на дільницях та в ТВК Донецької та Луганської областей, судового оскарження всіх порушень. "Вор должен сидеть в тюрьме", тим більш, коли йдеться про крадіжку у громадян їх святого і суверенного права обирати Президента і про спробу крадіжки у народу його стратегічного вибору.

Революція має завершитися Правосуддям!

Ми також заявляємо свою позицію щодо неприпустимості будь-яких переговорів з Януковичем та іншими організаторами, спонсорами та натхненниками фальсифікацій, такими як брати Клюєви, Рінат Ахметов, Борис Колесников, колишній харківський губернатор Кушнарьов та іншими. Ми поважаємо вибір громадян, котрі згідно зі своїми переконаннями не поділяють вибору більшості народу, але злодії не мають ні юридичного ні політичного права представляти їхню позицію.

Шлях до правової держави і забезпечення свободи і справедливості для кожного громадянина лежить через торжество Правосуддя. Тут і зараз. Це є принциповим.

----------------------------------------
Нагадуємо, що відповідно до п.1 ст.15 Закону України "Про особливості застосування Закону України "Про вибори Президента України" при повторному голосуванні 26 грудня 2004 року" скарга щодо порушень, які мали місце ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ, може бути подана до суду протягом двох днів після дня проведення голосування. Така скарга розглядається у дводенний строк з дня її подання.

Стосовно інших порушень з боку виборчих комісій скаргу, відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, може бути подано протягом 7 днів, таку скаргу суд має розглянути протягом трьох днів.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104143242.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua