Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 28-12-2004
Форум: Круглий стіл Майдану з приводу смерті міністра Кирпи
Вільний Форум

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104254842.html

Мартинюк:

Про покійника не варто казати погані слова.
Кирпа став жертвою власної дисциплінованості і виконавчості. Він не міг бути іншим, тому що він продукт системи, яка називається "залізниця" і яка вповинна працювати неначе годинник, незважаючи на погоду, політичні події і навіть стан війни.
Власне так воно і було сто років під час існування залізниць в Україні.

Біда Кирпи полягала в тому що державний апарат, справним гвинтиком якого він був, попав в руки кримінальної банди, яка почала використовути державний апарат згідно своїх бандитських понятій.

Кирпа , попри його паплюження з різних боків, був цілком нормальним і адекватним управлінцем та державним чиновником. Якби Кирпа крав так само як його патрони Кучма, Медведчук і потім донецькі, то поїзди просто припинили б рух і їх залишки здавалися у металолом, а сам Кирпа розказував на телекрані про "разорваніе связи", відсталість технології і гнав би всю іншу мародерську дезінформацію. Але Кирпа не крав (для себе), залізниці ремонтувалися, обновлялися наскільки це можливо у нашій злодійській економіці, врешті Кирпа сам по своїй ініціативі кілька років назад почав робити безплатний проїзд для дітей в часі канікул, що напевно більше спричинило для єдності Україні, аніж все інше що для цього нібито робилося.

Так Кирпа був членом СДПУ(о), але ним був і Зінченко, а ще раніше у фракцію СДПУ(о) деякий час входив навіть Порошенко.

Те що сталося з Кирпою - це велика трагедія, і суспільна і особиста, і якщо знайдеться якийсь якийсь талановитий сценарист, то історія Кирпи може бути сфільмована у драму істинно шекспірівського розмаху.

Ми не повинні забувати що Кирпа таки мав реальні шанси стати третім президентом України, але самі бандюки не захотіли цього, бо розуміли що будь яке впорядкування суспільства та економіки стане їх кінцем, можливо не таким швидким і болісним як при Ющенку, але очевидним і неминучим . Влада програла саме тоді коли відмовилася висунути кандидатом від себе Зінченка, Кирпу або принаймі Тигипка. Що ж така вже суть і така вже її доля.

А Кирпу мені шкода і я висловлюю співчуття його сімї та тим спіробітникам, які дійсно з ним працюватли, а не змушували його виконувати злочинні розпорядження Кучми, Медведчука .

Мене турбують очевидні ознаки навязування суспільству неперевіреної ще інформації про "самовбивство" , непокоїть позиція генпрокурора Піскуна по цій справі. Мене непокоїть що можливі винуватці смерті Кирпи знову можуть вийти сухими з води і далі будуть продовжувати свої брудні справи.

==================================================================
olympic :

Тут все ясно як білий день
Кирпа надавав транспорт для перевезення Януковичівських відморозків Україною під час виборів. Після серйозної розмови із Януковичем Кирпа із вибитими зубами і поламаними ребрами провів 3 тижні в лікарні. Як наслідок Кирпа відмовив Януковичу у підтримці на 2 і 3 тури. А зараз прийшов час розплати. Це звичайна особиста помста у стилі Януковича і донецьких. В стилі - ніхто нам не посміє відмовляти!

А взагалі-то цей випадок ДУЖЕ показовий:

1. Для усіх нас - що ми ДУЖЕ щасливі, бо нам вдалося відвернути прихід до влади цих звірів. Можна собі лише уявити, на що було б перетворено Україну всього лише за 3 роки.

2. Для Кучми - який має нарешті зрозуміти, на кого він ставив, і що на нього чекає ще багато проблем у майбутньому. Адже, як показує досвід, донецькі не зупиняться ні перед чим - навіть фаворит Кучми і міліардер Кирпа для них просто звичайна жертва.

3. Для Ющенка - який
а) має вжити максимальних заходів із захисту свого життя
б) має зрозуміти, що ВСІ бандити мають пройти через СУДИ. Залишати НІКОГО не можна.

І взагалі на місці Юща із метою повного оновлення влади я б відмінив зміни до Конституції і провів дострокові вибори до Ради (березень 2005). Це було б ДУЖЕ ефективно особливо зараз на хвилі ентузіазму народу! Інакше повторимо ситуацію, як на початку незалежності - "нова влада", зі старими обличчями.


=======================================================================

Боровик:

Скоріше за все якраз навпаки.
Кирпа був одним із найближчих людей до Кучми.
Кирпа був учасником Януковичськиїх перегонів, але міг і сам бігти до фінішу і скоріше за все він був би і прибіг першим.
Але була інша сторона, яка заставила як Кучму так і Кирпу працювати на Януковича.
Кирпа не відпрацював як треьба, так як і Кучма... Янукович н6е мав програти за жодних обставин.
Першу недоробку з їхньої точки зору зробив Кучма, який не розігнав революцію. Полтрібен був розгін. Потрібен був чи виграш з розгоном чи розгін з кров*ю і програшем. Україна мала бути під Януковичем чи її не мало бути як такої.
Далі все пішло не по плану. Зараз дав збій Кирпа.
Було потрачено велику кількість грошей, просто фантастичну. Ці гроші були витрачені на дим, частково розікрадені.
Кирпу було вбито за відказ.
Наступним буде ще хтось, а потім буде Кучма.
Якщо Лях був першим, то Кучма може вже бути наступним.

=====================================================================
Сергій Кабуд запитує, Боровик відповідає:


> > Скоріше за все якраз навпаки.

> > Кирпа був одним із найближчих людей до Кучми.

> > Кирпа був учасником Януковичськиїх перегонів, але міг і сам бігти до фінішу і скоріше за все він був би і прибіг першим.> Типу міг стати кандидатом в прези? а чому не став?


Не став, бо він не мав своїх грошей. Йому щоб виграти треба ьуло кілька сотень мільйонів.


> > Але була інша сторона, яка заставила як Кучму так і Кирпу працювати на Януковича.


> Яка сторона?


Та що і вийгла на арену. Янукович як висуванець і шістка. Каджібі як замовнимк за посередництва медведчука, Клюєва .... Кучма, Кирпа та ін. - виконавці. Також залучено підвішених Бакая та ін..


> > Кирпа не відпрацював як треьба, так як і Кучма... Янукович н6е мав програти за жодних обставин.

> > Першу недоробку з їхньої точки зору зробив Кучма, який не розігнав революцію. Полтрібен був розгін. Потрібен був чи виграш з розгоном чи розгін з кров*ю і програшем.> неясно про з кровью і програшем?


1. Революція мала розганятись і бути поваленою силою.
2. Якщо революція перемагала, то влада програвала, але мала розколотись Україна. ТОбто другий варіант теж задовільняв замовника.

>


> >Україна мала бути під Януковичем чи її не мало бути як такої.

> > Далі все пішло не по плану.


> Можна пояснити?


План зірвано:
1. Не вдалось оголосити Януковича переможцем першого туру. А на це розраховували.
2. Ну ніяк вони не розраховували на якості народу. От і програли.
3. кучма не пішов на кровопролиття. Він звичайно гнида. але не настільки.
> >Зараз дав збій Кирпа.

> він злякався відповідальності чи як?


Кирпа не настільки гнида. Він не пішов до кінця. Чи звернули увагу на недільні повідомлення що Кирпа зрадив? Ну не стояло за чуваком таких злочинів щоб він боявся Бога. Я його на такі злочини штовхали. Він не пішов. Дав збій. Не міг він піти на ініціювання пролиття крові.> > Було потрачено велику кількість грошей, просто фантастичну. Ці гроші були витрачені на дим, частково розікрадені.


> Які сумми? 1-2 мілярди$$


Так, але ближче до одиниці, десь так 1.2.


> > Кирпу було вбито за відказ.


> А в чому полягав відказ?


Думаю, що треба було перевезти тисячі бандюків.
Також, здається він зробив збій по транспортуванню спостерігачів ще до виборів.


> > Наступним буде ще хтось,а хто якого напрямку ?

Вже писалось, Бакай, Кравченко, Тігіпко хтось з губернаторів, донецьких. Ті, хто не спрацював.

> а потім буде Кучма.


> а хто далі за ним?


може бути хтось з Наших.
Якщо Лях був першим, то Кучма може вже бути наступним.

===============================================================
Кабуд запитує stesin відповідає:

Tому що система негативного кадрового відбору з'їла сама себе.

> Типу міг стати кандидатом в прези? а чому не став?


Система кадрового відбору імені Кучми-Медведчука працювала за принципами негативного відбору (коли "нагору" "спливає" не найкраща, найпридатніша особистість, а навпаки) настільки послідовно, що у скільки-небудь професійно придатної людини не було жодного шансу "піднятись" в цій системі.

Таким чином, ця збудована на негативному кадровому відборі система просто знищила сама себе, "з'їла свій хвіст" - в кульмінаційний момент на посаду кандидата було висунуто найгіршу з можливих (і наявних) кандидатур.

> > Першу недоробку з їхньої точки зору зробив Кучма, який не розігнав революцію. Полтрібен був розгін. Потрібен був чи виграш з розгоном чи розгін з кров*ю і програшем.


> неясно про з кровью і програшем?


Що ж Вам неясно? ось буквально наступна фраза (виділяю її) є відповіддю:

> > Україна мала бути під Януковичем чи її не мало бути як такої.


> > Далі все пішло не по плану.


> Можна пояснити?


Вони йшли "ва-банк". І програли.

> >Зараз дав збій Кирпа.


> він злякався відповідальності чи як?


Скоріше, йому "зробили пред'яву" і повісили на нього левову частку відповідальності - і за програш, як такий, і (особливо) за викинуті марно шалені гроші.

Далі варіантів два: або він сам злякався цієї відповідальності, нерви не витримали, і він застрелився - в це я вірю мало, Кирпа був "міцний горішок", залізний дядько, це вам не Янукович, щоб від яйця обсцикатись і свідомість втрачати. Або - і це дільш імовірно - він відповів, що не бере на себе цю відповідальність, відмовляється відповідати за "пройоби" команди Я. - бо самі винні в "Тому, що кретини". А він (Кирпа) чесно зробив все, за що брався і на що брав гроші, і що залежало від нього. І ось за це - за відмову бути офірним цапом - йому "допомогли" застрелитись.

> > Було потрачено велику кількість грошей, просто фантастичну. Ці гроші були витрачені на дим, частково розікрадені.


> Які сумми? 1-2 мілярди$$


Це ми, скоріш за все, скоро знатимемо... масштаб, я вважаю, так, одиниці мільярдів $$ (більше 1 млдр. і до 10 млрд.), які дали просто несумірний з сумами, жалюгідний результат. І були, фактично, розікрадені членами "команди Я."

http://www2.maidan.org.ua/n/free/1104174510

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104254842.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua