Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 28-12-2004
Юлія Тимошенко: Від щирого серця вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104256608.html

Дорогі співвітчизники!


Від щирого серця вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Україна приходить до Новорічних свят з високо піднятою головою, з гордістю за себе і свій народ. Ще ніколи наша держава не була такою вільною і щасливою, як сьогодні, після “помаранчевої революції”, яка принесла в Україну свіжий подих демократичних змін.

Від нас відходить 2004 рік, непростий, але водночас надзвичайно продуктивний для становлення української нації. Ми повинні подякувати, що він дав нам 17 днів народного повстання проти неправди і зла, й підніс над країною зорю нової доби. Ця зоря, як Віфлеємська зірка, що сповістила про народження маленького Ісуса, стане дороговказом України на наступні десятиліття.

Ми повинні сміливо, без побоювань і озирання на минулі невдачі, увійти у Новий 2005 рік. Щиро вірю — він буде успішним для кожного з вас, що Схід і Захід, Південь і Північ України відкинуть протиріччя, суперечки й непорозуміння. І тоді постанемо країною, якою пишатимуться нинішні і наступні покоління.

Бажаю вам новорічних див, помаранчевого настрою, хай колядники засіють у вашому домі добро і злагоду, а Боже благословення береже ваші сім‘ї, близьких та друзів!

Юлія Тимошенко

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104256608.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua