Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 30-12-2004
Віктор Лисицький: 5 років тому назад стартувало оздоровлення фінансів України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104409649.html

Сьогодні, 5 років тому назад стартувало оздоровлення фінансів України у частині ліквідації різних привілеїв для окремих підприємств.

Надсилаю Вам два розпорядження Кабміну України (1464-р та 1466-р) підписані Прем’єр-міністром Віктором Ющенко, котрі і започаткували цей процес.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 30 грудня 1999 р. N 1464-р Київ

1. З метою запобігання зменшенню надходжень до бюджету, забезпечення своєчасної і в повному обсязі виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат установити, що звернення міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ і організацій про надання додаткових пільг, у тому числі щодо митного оформлення товарів, які ввозяться на митну територію України, списання заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів) і відстрочення платежів до бюджету, продовження терміну повернення бюджетних позичок, Кабінетом Міністрів України не розглядаються і повертаються в установленому порядку.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Урядового Секретаря Кабінету Міністрів України.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 67

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 30 грудня 1999 р. N 1466-р Київ

1. З метою запобігання зменшенню надходжень до бюджету у грошовій формі заборонити Мінфіну та Державній податковій адміністрації розглядати звернення міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, окремих підприємств, установ і організацій про проведення взаємозаліків та компенсацій із заборгованості з податків і зборів (обов'язкових платежів) до бюджету, крім випадків, передбачених законами України.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Міністра фінансів.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 67

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104409649.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua