Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 30-12-2004
Фальсифікації Контрактів: Новорічні вітання чотирьох президентів
Контракти

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104412797.html

Фальсифікації Контрактів: Шифровки президентів

За привітаннями полювали
Василь Туз, Дмитро Крапивенко, Павло Солодько


Контрактам вдалося отримати тексти поздоровлень з Новим роком, які розроблялися в штабах кандидатів. Ціною неймовірних зусиль нам вдалося побачити і сфотографувати привітання, з якими до українців планують звернутися Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Віктор Янукович та, за традицією одного передвиборчого штабу, президент РФ Володимир Путін.

Привітання від Леоніда Кучми

Шановні співвітчизники! Дорогі друзі!

Я безмежно щасливий тим, що знову маю нагоду вітати український народ з черговим Новим роком. Ще кілька місяців тому своєрідним жартом у політологів була теза про те, що вони знають ім’я нового президента України, але не знають прізвища. Та сміється той, хто сміється останнім.

Для мене, як і для всього українського народу, 2004 рік теж був нелегким. Бо якщо Україна, образно кажучи, мала справу з двома Вікторами, то я ще й з третім. А ще з Володею та Джоржем. Не кажучи про Хав’єра та Олександра. Але, хоч би як там було, українці знову проявили свою мудрість, як каже народне прислів’я, «старий друг кращий нових двох».

Обидва колишні претенденти були яскравими хіба що на тлі своїх кольорів. Та використовуючи футбольну термінологію, «Динамо» і «Шахтар» зіграли внічию, і чемпіоном став «Дніпро». Хоча мушу віддати належне й американському зятю, і донецькому зе... земляку. Вони боролись, як могли. Та немає в них нашого українського стрижня: перший харчується погано і від злості аж на обличчі змінився, другий яйцями балується і невдячним виявився. Хіба нам такі президенти потрібні?

Новорічне привітання для мене завжди є особливим. Я вже вітав народ і зі своїм внуком, і зі своєю собакою, і з Банкової, і з Німеччини, та ще ніколи з Росії. Зараз у Барвисі чудова пора, сніжок і тихо. Неподалік дача Бориса Миколайовича, Володимир Володимирович інколи до себе запрошує. В аеропорт, коли кудись відлітає. Головне: ніхто під парканами не сидить, від роботи не відриває.

А справ у нас непочатий край. Третій термін найвідповідальніший. Ми маємо увійти в європейську сім’ю, збудувати ЄЕП, поріднитися з братнім російським народом та запустити в дію ще по два атомні блоки на Рівненській та Хмельницькій АЕС. А ще я працюю над черговою книгою з робочою назвою «Росія — не Україна».

Ось уже й перші звуки курантів. Піднімемо келихи за наше краще майбуття. На відміну від декого, я третього терміну не боюсь. Пора.


Поздоровлення від Віктора Ющенка

Шановна українська громадо!

Любі друзі! Елегантні виборці!

Процес консолідації українського народу естетично добігає свого логічного завершення. Минає рік — рік напруженого протистояння бандитської влади і народу, який довів, що він не хоче жити «по понятіях» з дефіцитним бюджетом, в той час як ВВП зростає на 12%. Наша з вами єдність, як і новий профіцитний бюджет на 2005 рік, — це велика перемога України. І я глибоко в цьому переконаний, шановні друзі.

Український народ виборов свободу. Хіба ви могли уявити, що хтось інший, а не кандидат від влади, вітатиме вас із Новим роком з екранів телевізорів? А я і моя команда тільки це і уявляли, бо інакше ми не перемогли б. І інакше я не йшов би в політику.

Знаєте, я часто згадую, як у своїй рідній Хоружівці, на своїй рідній Сумщині, за 40 кілометрів від російського кордону, вперше зловивши рій, намагався створити нову бджолину сім’ю. Бджоли здатні самі чудово організувати своє життя, головне — дати їм вулик і не заважати. У зв’язку з цим я звертаюся до ополченців селища Гіпрошахтне Волноваського району, що на Донеччині: припиніть спротив, видайте законно обраній владі колишніх губернаторів-сепаратистів і давайте разом зустрінемо Новий рік — рік Півня, як ми вже зустріли його з вашими земляками з Луганська і Донецька.

Так, минулий рік був не з легких, але я переконаний, що в 2005-му ми житимемо краще — жуліки вже не керуватимуть державою, бандити сидітимуть у тюрмах, сильні захистять слабших, багаті допоможуть бідним, доля України вирішуватиметься не в Києві, не в Москві, Вашингтоні чи Брюсселі, а в моїй рідній Хорунжівці, куди я перенесу свою резиденцію, щоб бути ближче до простої людини. Я солідарний у тому, що саме це забезпечить остаточну консолідацію українського народу і сприятиме нашій інтеграції у європейські структури.

Я звертаюся до тих наших прихильників, хто зараз встановлює намети-ялинки не тільки на майдані Незалежності та сусідніх вулицях, а й на Червоній площі в Москві. Зупиніться, ми перемогли, демократія не потребує перефарбування Кремля у помаранчевий колір! Прошу всіх повернутися за ваші святкові столи і підняти за перемогу наші скромні опішнянські горнятка.

З Новим Роком! Так!


Привітання від Віктора Януковича

Дорогі співвітчизники!

Ще два роки тому, коли я тільки зайняв кабінет прем’єр-міністра, я сказав фразу, яка виявилася пророчою: «Донбас порожняк не гонить». Сьогодні вже кожен громадянин України має можливість у цьому пересвідчитися. Звісно, було важко, часом дуже важко, але завдяки підтримці простих виборців, а це мільйони наших співгромадян, сьогодні я маю можливість звернутися до українського народу з цим новорічним привітанням.

2004 рік був роком великих випробувань для України і для мене особисто. Незважаючи на те що за гороскопом це був рік Мавпи, він міг стати роком козлів або помаранчевих пацюків. Але блакитне небо, як і раніше, над нами, сніг — білий, і у вас, я впевнений, — зелена ялинка. Як господарник я розпорядився американські валянці передати сибірській діаспорі, вона останнім часом розрослася, а наколоті апельсини успішно переробляють в Одесі. І я, як і обіцяв іконам на Афоні, пробачив усім. Усім, хто тягнув руки, в результаті... проте не будемо про сумне.

Тепер усі мої помисли про майбутнє. Сьогодні я знову отримав привітальну телеграму від президента Росії, в якій він ще раз поздоровив мене з обранням президентом України. Ми також домовилися з ним, що треба зустрічатися частіше. Володимир Володимирович щонеділі буде гостем нової передачі В’ячеслава Піховшека «Україна з Путіним», яку збираються транслювати всі телеканали України, Росії та Білорусі. Важливо також, що послом Росії в Україні стане мер Москви Юрій Лужков. За сумісництвом.

2005 року, і я в цьому впевнений, політреформа в Україні також стане реальністю. Як чинний прем’єр-міністр, хоч ще й у відпустці, я беру на себе всю відповідальність за стан економіки, а як президент стану гарантом стабільності, постійності та послідовності. У нас нарешті з’явиться справжня опозиція — вчора ми з Петром Симоненком і Наталією Вітренко обговорили питання її фінансування. Опозиція нам потрібна сильна, щоб, як кажуть, Литвин не дрімав.

Особливо хочу підкреслити, що ми не допустимо сепаратизму. Заявам про створення Західноукраїнської федерації на чолі з цим шкідливим Котом Леопольдом, якого фінансує не лише Америка, а й практично вже вся Європа, буде негайно покладено край. Україна буде єдиною і соборною.

Дорогі співгромадяни! Хочу підкреслити, що я зроблю все, щоб кожен громадянин не міг себе почувати в безпеці. Україна нарешті отримала господаря, і свої два терміни я «пахатиму» й «пахатиму». А на третій, хоч тут мене й грозяться переконати, я не піду. Традиція в мене така. Всього доброго в новому році. Мир вам!


Привітання від президента РФ Володимира Путіна

Уважаемые малороссияне!

Пока в Администрации Президента Украины идут дебаты о том, кто же все-таки будет читать новогоднее поздравление, я решил сам обратиться к народу Украины. Год уходящий показал, что Украина, как говорит Леонид Кучма, не Россия. И главная причина в том, что мы еще недостаточно укрепили вертикаль власти. Я крайне обеспокоен тем, что выборы в Украине прошли в конце года, а не в марте, как в остальных субъектах федерации.

Но были в уходящем году и очевидные достижения. Например, создание единого экономического пространства, на котором мы будем удваивать ВВП России. Реализации этих целей мешают сепаратистские настроения в ряде областей Украины. Мы найдем решение проблемы. Россия готова пойти навстречу крымчанам, требующим присоединения к Российской Федерации. При этом мы не будем посягать на территориальную целостность Украины. Мне вполне понятно их желание жить на российском полуострове — наших новых соотечественников мы готовы поселить на Таймыре.

Нашим странам необходим эффективный обмен чиновниками. Для губернаторов восточных областей Украины у меня тоже есть вакансии в администрации Магаданской области — это тоже Восток, но там нет ни киевской, ни донецкой власти. Вообще нет никакой. Украинской стороне, я думаю, было бы рационально пригласить Юрия Михайловича Лужкова на должность мэра Северодонецка. Это хоть как-то объяснит его неожиданные визиты на Донбасс. Я также готов отпустить Владимира Вольфовича Жириновского мыть сапоги в Азовском море на Косе Тузла.

В будущем году мы намерены реализовать в рамках ЕЭП первый этап построения либеральной империи. Потенциал наших стран позволяет создать общество таких прав и свобод, которым будут завидовать в ЕС. Наша диктатура закона и вертикаль власти будет куда эффективнее работы Еврокомиссии. Мы уже подписали соглашение с Александром Лукашенко о его назначении уполномоченным по вопросам прав человека и свободы слова. Я уверен, что видя такие структурные изменения, новый президент Украины примет правильное решение при определении внешнеполитического вектора. Не примет — приглашу к себе на день рождения и лично изложу ему геополитическую концепцию.

С Новым годом, уважаемые малороссияне! Обещаю, что мои новогодние обращения к вам станут такой же доброй и долгой традицией, как просмотр фильма «Ирония судьбы, или С легким паром»!

http://www.kontrakty.com.ua/show/ukr/article/26/5220044563.html

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1104412797.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua