Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 09-01-2005
Борислав Мішов: Не допустимо фальсифікаторів до державної влади Нової України

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1105222943.html

Ми зробили те, чого не чекала від нас злочинна кучмівська влада. ЇЇ надії на те, що і в цей раз ми дозволимо одурити себе, не виправдалися.

Ми піднялися. Ми почали почувати себе Громадянами. Від особистої позиції кожного з нас залежать найважливіші рішення у нашій державі. Українці по природі своїй виключно доброзичлива, гостинна, винахідлива і демократична нація. Перша у світі республіка створена Українцями, перша у світі конституція написана українцями, перша у світі Помаранчева революція зроблена українцями. Нам набридло жити в брехні, підкупі і облуді. Ми обрали президентом В.Ющенка, і він став нашим президентом. Тепер починається дуже копіткий і складний процес зміни влади на місцях, а це зробити складніше ніж на верхах. В 1991 році молода Українська держава (по своїм масштабам, економічному і інтелектуальному потенціалу – одна з найпотужніших держав Європи) для успішного становлення не мала тільки одного: достатнього рівня національної свідомості. І, як результат, радянська номенклатура поміняла червоний прапор на жовто-блакитний, а в своїх виступах комуністичні гасла замінили тезами про демократію і вільну Україну. По великому рахунку – поміняли декорації. Звісно, що частина новоспечених демократів і справді переглянула свої погляди, але формування владної еліти незалежної України на основі комуністичного кадрового потенціалу має запах пристосуванства і ницість моральних вимог. В таких умовах ті, хто ціною свого життя боролися і відстоювали незалежність України, і сьогодні знаходяться в опозиції до влади. Ця виборча компанія дала нам унікальний шанс: з однієї сторони влада серед багатьох “найдостойніших” підібрала ідеальний на свій погляд персонаж бандюковича, а з іншої сторони освічений, інтелігентний, популярний у людей і досвідчений політик. В умовах такого яскравого контрасту важко уявити досвідченого, розумного і порядного керівника, який би щиро мріяв щоб його діти жили в державі, де ні закони, ні мораль не мають ніякої ваги, а питання вирішуються шляхом кулачних доказів. В таких умовах немає сумнівів, що людина, яка не зважаючи ні на закон, ні на власне сумління, займалась фальсифікацією або сприяла їй у будь-яких формах, не зважаючи на ділові якості, не має права знаходитись ні на державній, ні на громадській роботі.

Вчорашні почали масово перефарбовуватись. На сьогоднішній день дух піднесення, громадянської волі і рішучості, який сформувався на Майдані, потрібно рознести по всій Україні. На Майдані цей дух формувався і стверджувався, ми допомагали плекати його один одному, а тепер кожний з нас повинен знайти в собі сили підтримувати цей дух і рознести його до свого міста і села.

Для України ми вибороли народного президента, а тепер потрібно поставити порядних людей на місцях. У Нас є для цього всі права і можливості, питання тільки за тим, чи вистачить Майданівського натхнення. Якщо сумніваєтесь, як це зробити створюйте місцеві громадські організації “Помаранчевого фронту” і дзвоніть нам.

РАЗОМ НАС БАГАТО, НАС НЕ ПОДОЛАТИ!

Хмельницька обласна громадська комісія з розслідування порушень на виборах Президента України

м. Хмельницький, вул. Вайсера, 13, кв.6, тел. 65-57-99;

Борислав Мішов, тел.моб.: 8 (067) 382-59-08

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1105222943.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua