Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 11-01-2005
Віктор ТОКАР: Квота Майдану - Ющенко-Тимошенко?

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1105449583.html

Коаліція "Сила народу" разом з більшістю українських виборців святкує перемогу Віктора Ющенка на президентських виборах. І це закономірно. Зараз за квотами проходить розподіл міністерських посад. Але найбільший ажіотаж та суперечки викликає посада Прем'єра.
Хочу нагадати, що головним гравцем в коаліції "Сила народу" був, є і буде саме народ, без рішучих дій якого нічого було б ділити. Саме народ радикально виступив проти ще нинідіючої влади і саме народ на цій хвилі привів Віктора Ющенка на посаду Президента України.
Серед представників коаліції "Сила народу" учасниками помаранчевої революції під час мітингів, демонстрації, пікетувань, блокувань та інших акцій протесту найбільше сприймалися Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко. Неодноразово на Майдані Незалежності народ скандував: "Ющенко" та "Юля".
Український народ, через своїх кращих представників на майданах більшості міст країни довів свою силу і волю.
Я твердо переконаний, що переважна найактивніша більшість, особливо молодь, також має право на квоту та бачить керівником Уряду Юлію Тимошенко і лише її. Вона, крім своїх фахових якостей, вольова, енергійна смілива і є (за словами одного з політологів) "єдиним мужчиною в парламенті".
Саме тандем Ющенко-Тимошенко здатний без особливих потрясінь виправдати сподівання Українського народу на достойне життя, на визнання України у світовому товаристві, як цивілізованої, європейської, демократичної країни.
Віктор ТОКАР,
голова Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
(м. Полтава).

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1105449583.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua