Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 13-01-2005
Віктор Токар: Разом нас багато, треба пам'ятати!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1105619433.html

Олександр Зінченко на одній з прес-конференцій повідомив, що згідно з домовленістю між членами коаліції "Сила народу" квоти на міністерські пости розподілили так: "Наша Україна" - 8 місць; БЮТ - 4; соцпартія - 4.
Так, Ющенко давав обіцянки членам коаліції стосовно квот, але водночас необхідно пам'ятати, що контрольний пакет квот має бути за Майданом (народом).
Взагалі стосовно квот. Про які квоти можна було б говорити без Майдану?
Та й Уряд народної довіри не може формуватися без участі самого народу. Уряд народної довіри, який нам обіцяють, не може бути сформований за квотами. Він або уряд народної довіри, або за квотами, що далеко не одне і теж.
Стосовно нових облич у новій владі, про що постійно наголошує Віктор Андрійович.
Не хотілося б бачити замість нових облич лише нові зачіски. Дійсно одним з таких нових облич міг би бути Олесь Доній, наприклад, на чолі Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді.
Взагалі, думка Петра Порошенка, що "у нас гострий кадровий голод на молодих професійних людей, які зможуть ефективно представляти президента Ющенка", це його особиста думка дуже далека від дійсності.
Хочу ще раз повернутися до кандидатури на посаду Прем'єра.
Ющенко обіцяв (надіюсь, що так і буде) свою інавгурацію провести спочатку на Майдані, а потім в парламенті.
Щоб значно полегшити прийняття рішення стосовно кандидатури на посаду Прем'єра, Ющенку необхідно під час інавгурації запропонувати багатотисячному народному зібранню на Майдані вибрати з числа претендентів ту особу, яка, на думку Майдану, найдостойніша обіймати цю посаду. Такий крок Віктора Андрійовича ще більше підніме його авторитет в народі і дасть самому народові можливість використати свою квоту на участь у формуванні Уряду. Думку Майдану зобов'язаний підтримати парламент.
Особисто я впевнений, що Майдан скандуватиме: "Юля!".
А щоб уряд став дійсно урядом народної довіри, прем'єр-міністр має також проінформувати про поіменний склад уряду і також отримати підтримку Майдану. Майдан - це надовго!
Віктор ТОКАР,
голова Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі (м. Полтава).

P.S. Цей матеріал друкується в продовження вже піднятої раніше паном Токарем теми на "Майдані" у статті "Квота Майдану - Ющенко-Тимошенко?".
http://maidan.org.ua/static/mai/1105449583.html

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1105619433.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua