Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 21-01-2005
Майдан-Інформ: Університет VS готель, або чому київські студенти та викладачі пікетують Міністерство

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106313152.html

В квітні минулого року сумнозвісний Кирпа видав наказ про переформування Київського університету економіки та технологій транспорту (КУЕТТ) у науково-дослідний інститут. І навіть встиг наказати не приймати студентів починаючи з нового навчального року. Але, завдяки зусиллям студентів та викладачів, що вийшли на численні мітинги до Кабінету міністрів, Верховної Ради, Міністерства освіти, навчальний заклад вдалося відстояти.

Наслідком такого “інакомислія” стали 9 перевірок з боку Прокуратури та звільнення ректора з посади.

Натомість його місце зайняв такий собі Довганюк Степан Степанович, “виконуючий обов’язки”. До речі, він до цього часу офіційно не оформлений як працівник закладу, не побажав принести трудову книжку та не отримує заробітну плату.

Можна було б дивуватися такому альтруїзму, самовідданості роботі та бажанню людини працювати безкоштовно на користь навчального закладу, якби не стали відомі мотиви такого “доброчинства”.

24 грудня 2004 року Степан Степанович він свого імені видав наказ про передачу ділянки землі (на якій планували збудувати новий гуртожиток для студентів) та новозбудованого (за кошти ВУЗу) 3-поверхого приміщення (де планували розмістити дві кафедри університету) у власність Південно-Західній Залізниці.

Саме це і змусило сьогодні викладачів та студентів пікетувати Міністeрство транспорту і зв'язку України на знак протeсту проти розбазарювання майна університету.

Тим часом, ректор одного з київських ВУЗів підтвердив приватну розмову з Кирпою про переформування Київського університету економіки та технологій транспорту, та розподілу факультетів навчального закладу поміж кількома ВУЗами столиці.

Певно, що мотиви такої “діяльності” малозрозумілі , та університет займає дуже зручну ділянку землі біля нового залізничного вокзалу, і досить відома особа натискає на усі можливі важелі, щоб відняти у студентів Альма-матер та збудувати на цьому місці готель.

Чи зверне нова влада увагу на таку активну діяльність?

Ми повідомлятимемо Вас про розвиток подій.
“Майдан-Інформ”

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106313152.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua