Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-01-2005
NeZar: Про мідні труби й шкіряні крісла
http://kuchmizm.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106411249.html

Закінчились вибори, потрібно жити далі. Кожен з активістів ПОРИ бачить свій подальший шлях по різному. Хтось відійшов від справ, хтось просто взяв тривалу „відпустку”, хтось вирішує, в якому форматі діяти далі.

Однак вже маємо інформацію про те, де, як і коли будемо святкувати перемогу. Спішу потішити всіх товаришів – жодних імпровізованих вечірок в обдертих панківських офісах, тусовок на Майдані чи інших „непристойних” речей. Люди, які чомусь вирішили вважати себе „керівництвом” ПОРИ, вже визначили час та місце святкування – це буде банкетна зала "Еліта", готель "Русь", вул.Госпітальна, 4, м.Київ. Захід відбудеться 29-го січня о 19-00. Активістів, послів, дипломатів і особливо – журналістів просять не запізнюватися.

Наводимо програму „видатної” події, про котру ініціатори цього зборища не вважають за потрібне інформувати ні рядових активістів кампанії, ні широку громадськість. Отже, ваші оплески:

Орієнтовна програма офіційної церемонії завершення діяльності громадянської кампанії ПОРА

19.00-19.30 Збір гостей. Джазові імпровізації (фортепіано), демонстрація фільму про ПОРУ
19.30-19.35 Відкриття офіційної церемонії
19.35-19.40 Виконання гімну України
19.40-19.55 Промова Владислава Каськіва, громадянська кампанія ПОРА
19.55-20.10 Церемонія нагородження
20.10-20.20 Промова Віктора Ющенка, Президента України (за згодою)
20.20-20.25 Промова Руслани, активістки ГК ПОРА, переможниці конкурсу Євробачення-2004 (за згодою)
20.25-20.40 Виступи провідних українських політиків: Юлії Тимошенко, Олександра Мороза, Анатолія Кінаха (за згодою)
20.40-21.10 Музична частина
21.10-21.20 Виступи активістів кампанії ПОРА
21.20-21.30 Промова Павола Демеша, лідера демократичного руху в Центральній і Східній Європі
21.30-21.40 Офіційне закриття церемонії. Заключна промова В'ячеслава Брюховецького, Національний Університет "Києво-Могилянська Академія" (за згодою)
21.40-22.15 Виступ гурту "Дай Боже" (фольклорні солоспіви)
22.15-23.30 Музична частина

Коротко і сильно. Вся програма вкладається в чотири з половиною години. Видно, оренда залу „Еліта” недешево обходиться, і Владислав Каськів вирішив зекономити частину коштів на „підтримку перехідних демократій”, як нещодавно було задекларовано на сайті www.pora.org.ua

Напевне, саме про це він буде розповідати протягом п’ятнадцяти хвилин своєї промови. Безпосередньо після цього відбудеться „церемонія нагородження”. Так що приходьте, друзі, отримаєте зайве посвідчення революціонера. Хоча, можливо, церемонія нагородження буде стосуватися саме попереднього промовця. А нагороджуватиме промовець наступний. Якщо згодиться.

Серед інших промовців „за згодою” не задекларований хіба тільки Дід Мороз. І то лише тому, напевно, що новорічні свята минулися.

На виступи інших активістів ПОРИ відведено аж десять хвилин. Так що приходьте, шикуйтеся рядами. Десяти хвилин вистачить, щоби кожен зміг висловитись на рахунок „припинення діяльності ГК ПОРА”. Гадаю, фрази будуть короткими і сильними. І цілком ризикують плавно перейти в „фольклорні солоспіви” гурту „не дай Боже” у виконанні реально працюючих активістів. Принаймні, на останньому форумі ПОРИ саме вони не дали скоропостижно перетворити кампанію в політичну партію.

Справжнім же активістам ПОРИ набагато цікавіше було б послухати, наприклад, Сашка Ломако, котрий в той час, коли організатори цієї не всім смішної комедії грілись в дорогих офісах, сидів в Чернігові у СІЗО. Він не роздавав інтерв’ю – мав тільки приглушене скандування сотень друзів, котрі приїхали його виручати.

Юрій Бірюк, Володимир Закалюжний, Олександр Коваленко, Андрій Кулібаба, Олександр Пугач, Станіслава Цись, Віктор Щадей. Вони також гріли нари (перепрошую, що не можу згадати всіх поіменно, аж надто багато їх було, тільки в Харкові уже під час виборів за гратами опинилось більше десятка активістів). А ще сотні вже забутих самозваними “керівниками” імен активістів, які піддавались побиттям, обшукам, затриманням... Чи отримають вони запрошення? А служба охорони вказаної банкетної зали працює, гадаю, непогано.

Почалися турнікети, офіційні таблички, політичні партії. Почалися наймані працівники, лідери й керівники. З новою силою почалися (бо вони тривають уже давно, поки одні борються з режимом, інші – торгують обличчями) мудрі просторікування на камеру. Почалися нові стіни, котрі вибудовуємо між собою. Мідні труби, шкіряні крісла, вгодовані задниці в шкіряних кріслах, перепустки, ксіви й посвідчення.

Шкода говорити. Напевне, зміна свідомості, котра відбулась в суспільстві внаслідок Помаранчевої революції, дивним чином оминула організаторів названого дійства.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/001680.html#more

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106411249.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua