Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 22-01-2005
Віктор Ющенко: Привітання з Днем Злуки
www.razom.org.ua

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106417887.html

Шановні Співвітчизники! Дорогі друзі!


22 січня є одним з найвеличніших днів української історії. В цей день 86 років тому, відбулося прийняття Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Розділений кордонами чужих держав, наш народ не тільки вистояв, а й відродився, воз”єднався в єдине ціле. Сьогодні ми з вдячністю згадуємо тих, хто формував концепцію державності й соборності, хто боровся за об’єднання всіх національно-демократичних сил українства, хто намагався відродити незалежну і соборну державу.

Виявивши свою волю жити в єдиній державі, український народ засвідчив свою духовну та культурну єдність, заявив про себе як про європейську політичну націю. Акт злуки продемонстрував стирання штучних меж, накреслених чужими імперіями, став вагомим кроком до утвердження України на політичній карті Європі.

Шановні співвітчизники! Ми знаємо велику ціну і велику силу національної єдності. Це усвідомлення примножує наші сили, дає нам впевненість у майбутньому. Ми об’єдналися в сучасну українську націю, яка хоче збудувати достойне життя для кожного. Нас не розділяють ні мова, ні віра, ні історія. Ми, українці, прагнемо жити в державі, яка поважає людську гідність, працює заради достатку кожного з нас, гарантує нам усім справедливість і правосуддя. Україна стане такою державою!

Шановні співвітчизники! Вітаючи вас із днем соборності України, бажаю вам миру, щастя та добра, довгих років процвітання нашій рідній Україні.

Слава Вам і Слава Україні!Щиро Ваш

Віктор Ющенко.

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106417887.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua