Майдан / Статті Карта Майдану

додано: 25-01-2005
Майдан-ІНФОРМ: "Дякую тобі". Відеоспогади з інавгурації

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106669727.html

Спецкор "Майдану" Макс Ісаєнко провів 23 січня із відеокамерою. По телевізору не показували багатьох речей -- обличчя та реакцію людей, кумедні та зворушливі випадки, а також просто цікаві події, куди не добігли кореспонденти телевізійних каналів. Все це Майдан-ІНФОРМ пропонує своїм читачам.

Перемога Віктора Ющенка - це лише перший крок до справжньої перемоги, але ми заслужили право на хвильку розслабитися і пережити ще раз цей чудовий день інавгурації з усіма його найкращими хвилинами.

Розмір усіх відеофайлів, за нечисленними винятками, не перевищує одного мегабайту. Якщо у вас нема зображення, встановіть кодек DivX 5


дивитися Наметове містечко Януковича посеред Майдану. Ці люди, на думку Макса Ісаєнка, заслуговують на повагу. Приїхати на інаугурацію опонента, і притому вести себе зовсім неагресивно -- на це треба мати мужність. Щоправда, доброзичливого глузування "помаранчевих" біло-сині не уникли.

дивитися Уже з сьомої години ранку на Майдані колядували галичани.

дивитися Грузинський живий ансамбль бродить Майданом і кидає присутніх у танець, незалежно від віку :-) Грузинські та українські мелодії, обійми та рукостискання кращих синів та дочок двох чудових народів. (1.6MB)

дивитися Трагікомедія агонізуючих політиків. "Сборная солянка" -- 200 чоловік під прапорами "Б-ства" і ПСПУ (уявіть собі таке поєднання!) пробують во ім"я Януковіча прорватися до Верховної Ради через кордон міліції. Штурм не виходить і перетворюється у кумедне шоу. Ексклюзив Майдан-ІНФОРМу. (2.8MB)

дивитися Кучму і Кравчука проводжають в останню політичну путь зневажливим свистом.

дивитися З нетерпінням люди очікують початку інаугурації. Оголошують присутніх. Народ особливо тепло зустрічає згадку про спікера грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе.

дивитися Віктор Ющенко входить в залу Верховної Ради для інаугурації. Майдан також зустрічає його.

дивитися Мільйонний Майдан в унісон співає гімн України. Слова знають усі, і це добре чути. Енергетика цього явища не передається словами. (1.7MB)

дивитися Віктор Ющенко промовив останні слова присяги на вірність Україні. Дванадцять секунд на Майдані панує тиша. Люди втирають радісні сльози. Тільки через деякий час Майдан починає радіти уголос.

дивитися Про вступ Ющенка на пост Президента України оголошено офіційно. Народ вибухає радістю. На фоні переможного скандування чути емоційні вигуки Макса :-)

дивитися Урочисте виконання гімну "Боже, великий, єдиний" раптово переривається сміхом і свистом. Чому? Ну звісно, -- режисери показали кислі мармизи першого і другого, прости Господи, Президентів України. Тільки поява Ющенка на екрані заспокоює народ на Майдані.

дивитися Громадянин Азаров забув навіть ті кілька слів українською, які мав сказати на інавгурації. Регочуть депутати і Майдан.

дивитися Режисери трансляції -- люди з відмінним почуттям гумору. На слова Ющенка "передача влади відбулася легітимно" на екрані одразу з"явилися кислющі Кучма з Кравчуком. Черговий раз лунає свист та регіт :-)

дивитися Ющенко запросив присутніх на інавгураційній церемонії на Майдан. Від такого вияву поваги свого Президента Майдан радісно закричав :-)

дивитися Панорама, знята з Максового дерева, дозволяє приблизно оцінити кількість присутніх людей. У кадр потрапили братні громадянські відео-оператори з Закарпаття, що примостилися на сусідніх гілках.

дивитися Під Максовим деревом уже застілля :-)

дивитися Ющенко прибув на Майдан

дивитися ...про це громоподібним голосом оголосили присутнім на Майдані.

дивитися "...Серце України билось на цьому Майдані..."

дивитися Віктор Ющенко закінчив свою промову, і звучить "Україна" Тараса Петриненка. Літають голуби, повітряні кульки і конфетті. Плачуть усі на чолі з Президентом :-) А тому подаємо цей відеофрагмент без вирізок і у покращеному кодуванні. (11.3MB)

дивитися Незчислима людська річка повертається з Майдану

дивитися Ескалатори скандують "Ющенко", як в старі добрі часи

дивитися Молодь святкує...

дивитися "Дякую тобі" - мандрівка через помаранчевий натовп 1 (2.7MB)

дивитися Мандрівка через помаранчевий натовп 2

дивитися Ось як треба радіти! :-)

дивитися Чарівні дівчата передавали читачам Майдану цьомка :-)

дивитися, дивитися, дивитися Оце справжній салют!

Версія до друку // Редагувати // Стерти // URL: http://maidan.org.ua/static/mai/1106669727.html
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2016. Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail news@maidan.org.ua